Malín – Žleby 5:3 (2:2)

Malín se konečně chytil. I když v prvním poločase proti Žlebům hrál nerozhodně. Skóre zápasu otevřel v 8. minutě žlebský Hronek, ale vzápětí srovnal malínský L. Kraus. Ten Samý hráč poslal domácí do vedení, ale poločasových 2:2 vystřelil také Hronek. Dva střelce z první půle rozšířili ve druhé polovině domácí Petr Štoček z penalty a vzápětí i Růžička – 4:2. O zápase bylo rozhodnuto v 65. minutě, kdy se trefil Čunderlík. Výsledek pak už jen kosmeticky upravil Kulka.
Branky: 10., 25. L. Kraus, 55. pok. kop P. Štoček, 57. Růžička, 65. Čunderlík – 8., 40. Hronek, 87. Kulka. Rozhodčí: Linhart, bez ČK. Diváci: 70.
Malín: Opasek – P. Kraus, P. Štoček, Mar. Novotný, Hylský – Růžička, L. Kraus, Blahník, Vrba – Vala, Čunderlík. Střídali: J. Kraus, V. Melša, Střemcha. Tým vedl Petr Poklop. Žleby: Trekoval – Čapek, Železný, Marousek, Schneiderwind – Adámek, Kordík, Sádovský, Kulka – Němec, Hronek. Střídali: Vondra, Šindelář. Trenér Libor Petříček.

Paběnice – Nové Dvory 2:1 (0:1),Zruč n. S. – Uhlířské Janovice B 2:0 (2:0),Malín – Žleby 5:3 (2:2),Vrdy – Sedlec 0:4 (0:3),
Suchdol – Zbýšov 3:2 (2:1),Křesetice – Kaňk 2:1 (2:1),Horní Bučice – Malešov 0:2 (0:0)