DOROST
Česká liga U19 B, 10. kolo:
Čáslav – Chrudim 3:2 (64. Sladkovský, 79. T. Kopp, 89. Plíhal).
Česká liga U17 B, 10. kolo:
Čáslav – Chrudim 0:5.
I. A třída C, 10. kolo:
Kostomlaty n. L. – Suchdol 1:4 (56. Tůma, 65., 79. a 89. L. Laštovka),
Kutná Hora – Jestřabí Lhota 3:3 (12. a 40. Gygal, 74. Berka),
Čáslav B – Český Brod 3:5 (2. Chábera, 16. Černý, 25. pk Čermák),
Červené Pečky – Vrdy 0:5 (12. Plašil, 32. Babák, 48. a 89. Šveřepa, 82. Pavlas).
Okresní přebor, 8. kolo:
Chotusice – Křečhoř 1:4 (61. Vančura).
ŽÁCI
Česká divize U15 C, 10. kolo:
Benešov – Čáslav 1:0.
Česká divize U14 C, 10. kolo:
Benešov – Čáslav 2:4 (14. Kubín, 52. Zeman, 63. Kraj, 66. Hlavinka).
Česká liga U13 D, 10. kolo:
Čáslav – Mladá Boleslav 0:7.
Česká liga U12 D, 10. kolo:
Čáslav – Mladá Boleslav 4:6 (5. Hybler, 12. a 31. Spáčil, 27. Holý).
Krajský přebor – starší B, 8. kolo:
Kutná Hora – Český Brod 4:1 (8., 18. a 70. Fidra, 55. Turecký).
Krajský přebor – starší B, 8. kolo:
Kutná Hora – Český Brod 1:5 (5. N. Balvín).
I. A třída B, 8. kolo:
Vrdy – Zeleneč 1:3 (11. Němec),
Velký Osek – Sázava 4:1 (42. Tichý).
Okresní přebor – starší, 8. kolo:
Uhlířské Janovice – Hněvkovice 4:0 (15. Prokeš, 21., 41. a 53. Čálek),
Malešov – Tupadly 1:4 (10. Jeřábek – 4., 28. a 47. Medřický, 559. Ilizi),
Nové Dvory – Zruč n. S. 4:2 (30., 40. a 65. Vít Vařečka, 50. Vil. Vařečka – 66. vlastní, 67. Rozehnal),
Čáslav C – Ledeč n. S. 3:3 (9. Kotrba, 55. a 63. Lacman – 8. Stehno, 30. Holoubek, 46. Píška).
Okresní přebor – mladší A, 8. kolo:
Bílé Podolí – Chotusice 2:1 (34. Jak. Havlík, 56. vlastní – 23. Novák),
Nové Dvory – Malín 3:0 (17. a 50. Šauer, 38. Klement),
Církvice – Golčův Jeníkov 6:1 (4. a 49. Vocl, 15. a 58. Černý, 36. Grulich, 52. Kubín),
Tupadly – Vrdy 0:17 (10., 29., 32., 42., 44. a 60. Kapounek, 12., 47. a 49. Němec, 14., 29. a 52. Truksová, 14., 15., 18. a 18. Sucharda, 57. Litt).
Okresní přebor – mladší B, 8. kolo:
Červené Janovice – Močovice 0:17 (2. vlastní, 3., 10., 22., 34., 48. a 53. T. Kuklík, 5. Kafková, 16., 27., 30., 37., 38. a 49. Zadina, 18. P. Kuklík, 19. vlastní, 60. Phan),
Sázava – Uhlířské Janovice 4:7 (15. Podstara, 18. a 27. Illek, 51. Gloser – 11. a 58. Prokeš, 31. a 33. Förster, 40., 44. a 46. Novotný),
Ledeč n. S. – Čáslav D 3:7 (8. Stehno, 52. Zlata, 57. Lebeda – 5. a 37. Vilímek, 13., 17. a 22. Honzíček, 48. Nesládek, 57. Kubín),
Zbraslavice – Kutná Hora B 2:2 (58. Kubec, 59. Byrwa – 8. a 12. Urbánek). Sportovně-technická komise a disciplinární komise Okresního fotbalového svazu Kutná Hora utkání zkontumovaly 3:0 ve prospěch Zbraslavic z důvodu nastoupení více hráčů ze soupisky kutnohorského áčka.