DOROST

Česká liga U19 B, 11. kolo:

Ústí n. L. – Čáslav 2:4 (17. a 43. Sladkovský, 58. Havrda, 83. T. Kopp).

Česká liga U17 B, 11. kolo:

Ústí n. L. – Čáslav 3:2 (19. Kubín, 69. Honc).

Krajský přebor – starší, 9. kolo:

Povltavská – Uhlířské Janovice 1:2 (12. Drož, 20. Randa).

Krajský přebor – mladší, 9. kolo:

Povltavská – Uhlířské Janovice 7:2 (56. Mašín, 73. Vejdělek).

I. A třída C, 11. kolo:

Pečky – Čáslav B 7:2 (8. Honc, 72. Černý),

Vrdy – Kutná Hora 9:1 (8., 18., 22., 28., 34. a 45. Petr, 20. Plašil, 43. Franc, 89. Smetana – 79. pk Kracík),

Suchdol – Velký Osek 6:1 (8., 45., 55. a 83. Laštovka, 20. Dolejš, 32. Tůma – 58. Lustik).

Okresní přebor, 9. kolo:

Vrdy – Chotusice 2:3 (28. pk Růžička, 44. V. Truksa – 23. Fojtík, 58. Matula, 66. Brodský).

ŽÁCI

Česká divize U15 C, 11. kolo:

Čáslav – Cidlina 3:2p (37. Nový, 39. Válek).

Česká divize U14 C, 11. kolo:

Čáslav – Cidlina 1:0 (42. Žiško).

Česká liga U13 D, 11. kolo:

Náchod – Čáslav 1:3 (Moc, Fojtů, Spáčil).

Česká liga U12 D, 11. kolo:

Náchod – Čáslav 4:16 (12. a 32. Paták, 17. Růžička, 29. Holý, 30., 56., 60., 65., 70. pk a 90. Hybler, 39. Švanda, 54. a 81. Málek, 67. Vondra, 83. Vančura, 86. Koryčánek).

Krajský přebor – starší B, 9. kolo:

Mělník – Kutná Hora 9:2 (59. Turecký, 65. Nešpor).

Krajský přebor – mladší B, 9. kolo:

Mělník – Kutná Hora 6:2 (50. P. Balvín, 52. N. Balvín).

I. A třída B, 9. kolo:

Sázava – Vrdy 4:5 (16. Bareš, 17., 39. a 54. Svoboda – 33., 36., 37., 52. a 69. Čárný).

Okresní přebor – starší, 9. kolo:

Ledeč n. S. – Malešov 12:3 (32. Jeřábek, 39. Škopek, 52. Zlatohlávek), Záboří n. L. – Čáslav C 0:4 (34. Krupička, 45. Hadrovský, 49. Kotrba, 58. Meszároš),

Hněvkovice – Nové Dvory 1:1 (14. Vařečka), Tupadly – Uhlířské Janovice 8:1 (4., 26., 27., 46., 64. a 65. Medřický, 29. Vondrák, 44. Čejka – 61. pk Jirovský).

Okresní přebor – mladší A, 9. kolo:

Nové Dvory – Církvice 1:10 (60. Šauer – 8. a 37. Holub, 9. T. Kubín, 18. a 21. Grulich, 23. a 28. Mikyna, 30. Vocl, 39. Š. Kubín, 43. Morawski),

Chotusice – Golčův Jeníkov 3:3 (38. Hudák, 47. a 55. Brychta – 15. Vávra, 33. Pospíšil, 44. Novotný),

Malín – Tupadly 5:0 (1., 52., 57. a 59. Stuchlík, 4. Malimánek).

Okresní přebor – mladší B, 9. kolo:

Močovice – Čáslav D 2:4 (28. Zadinová, 55. Nový – 19. a 55. Nesládek, 38. T. Hájek, 53. Vilímek),

Uhlířské Janovice – Zbraslavice 4:7 (29. Marek, 33. Novotný, 34. Jiřík, 37. Čálek – 6. Pešout, 10., 24. a 40. Rippl, 12. Sechovec, 22. Kubec, 27. Byrwa),

Sázava – Ledeč n. S. 0:2 (21. Ouřada, 52. Šťastný).