Křesetice – Sázava 2:3 (0:1)

Od úvodu utkání začali zlobit favorizovaní hosté. Dobrý centr Knotka prolétl malým vápnem Křesetic a tři hráči Sázavy se marně natahovali. O chvíli později se už Knotek dočkal, když napálil odražený balon přesně k tyči Černovského brány – 1:0. Ve 29. minutě vypálil sázavský Nepraš a teč jednoho z hráčů vystrašila natahujícího se Černovského. V závěru poločasu měli hosté ještě dvě šance: Nepraš tváří v tvář Černovskému neskóroval a střela Krále prolétla těsně vedle tyče domácí svatyně.

Tři minuty po přestávce pálil po sázavském signálu Kuchler, ovšem Černovský balon vyrazil. Vyrovnání přišlo z ničeho nic. Z 25 metrů se opřel do míče křesetický Šafránek a překvapil všechny přítomné – 1:1. Radost domácím vydržela pouze sedm minut. Pak podobnou střelou jako Šafránek překvapil Černovského Svoboda – 1:2. V 64. minutě zazvonilo břevno po dělovce sázavského Svobody a poté Černovský vytáhl pěkný trestný kop Chuchly.

V 83. minutě přišla pro Sázavské komplikace. Domácí Hruška dostal míč do vápna a pohotovou střelou k tyči srovnal na 2:2! Jenže opět nerozhodný stav netrval dlouho. V 87. minutě Bláha fauloval v pokutovém území Svobodu a nařízenou penaltu zkušeně proměnil Chuchla – 2:3.

Beru jen body, litoval Jirsa

„Ze začátku byl soupeř lepší, pak se hra vyrovnala. Mohli jsme mít bod, ale nemáme nic,“ pokrčil rameny domácí trenér Petr Jirsa. Výsledek je i tak sympatický. „Sympatický výsledek neberu. Beru body, jinak nic,“ řekl důrazně trenér Křesetic.

Hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla si pochvaloval prvních dvacet minut zápasu: „Prvních dvacet minut jsme hráli velmi dobře. Byli jsme v plné síle. Měli jsme dva nové kluky Kuchlera s Knotkem, kteří přišli z divize. Pohyb a energie byla znát, ale nejsou s námi dlouho, takže byla vidět nesehranost. Neproměnili jsme hodně gólových šancí. Od třicáté minuty byla hra hodně neurovnaná, což se mi nelíbilo. Soupeř se dostal do hry, která neměla plynulost ani přesnost. Vyhráli jsme šťastně z penalty, ale Křesetice podaly dobrý výkon. My spokojeni nejsme.“
Branky: 50. Šafránek, 83. Hruška - 11. Knotek, 57. Svoboda, 87. pok. kop Chuchla. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: Haláček, Knotek (oba Sáz.). Diváci: 50.

Křesetice: Černovský – Vlasák (80. J. Franc), Bláha, Vonšovský, Mrázek – Leopold, R. Černý (46. Faltýn), Hrbek, Trousil (70. Hruška) – Šafránek, Brothánek. Trenér Petr Jirsa. Sázava: Štěpánek – Švehla, Skála (46. Haláček), Rezek, Chuchla – Kuchler (76. Danko), Nepraš (55. Michálek), Dytrich, Král – Knotek, Svoboda. Trenér Pavel Chuchla.

4. kolo OP

Malín – Kaňk 1:0 (1:0)

Reportáž z tohoto utkání najdete zde.

Zruč n. S. – Malešov 2:0 (2:0)
Branky: Cudlín, Havel. Rozhodčí: Jonáš, bez ČK. Diváci: 60. Zruč n. S.: Jíra – Jelínek, M. Havránek, J. Havránek, Hájek – Havel, Koudela, Jouza, M. Váňa – Cudlín, Matouš. Střídali: Staněk, Zelenka. Trenér Petr Jouza. Malešov: Bednář – Barenčík, Jan Rak, Vokoun, Hurt – Železný, L. Lupínek, T. Lupínek, Kudláček – J. Špitálník, Klečák. Střídal: Kocourek. Trenér Antonín Kapek.

Sedlec – Paběnice 2:3 (0:1)
Branky: Jelínek, L. Tvrdý – L. Votava 2, Žák. Rozhodčí: OFS Kolín. ČK: Petrásek (P). Diváci: 87. Sedlec: Z. Tvrdý – M. Poul, Kořínek, Pavlík, Kožnar – Petr Mrštík, Jak. Spáčil, L. Tvrdý, Hvězda – Jelínek, Volenec. Střídali: Zdychynec, Vavřina. Trenér Luboš Votava. Paběnice: Vavřička – Petrásek, Blažek, O. Votava, P. Mužátko – Kozel, Zikmunda, Jindráček, Dvořák – L. Votava, Žák. Střídali: Sochr, Kunášek. Trenér Karel Růžička.

Tupadly B – Suchdol 3:3 (1:2)
Branky: Vondra 2, Jiří Kavánek – Böhm, Čáp, Krejča. Rozhodčí: Linhart, bez ČK. Diváci: 16. Tupadly B: Havelka – Čech, V. Závůrka, Papoušek, Rolenec – Kroufek, F. Císař, Vl. Zavůrka, Králík – Vondra, Jiří Kavánek. Střídali: Hurný, Syrový. Trenér Luděk Syrový. Suchdol: Hebr – Gono, Čáp, Škalda, Volný – Zelenka, Mikeš, Böhm, Radil – Vašíček, Krejča. Střídal: Langr. Trenér Libor Mana.

Zbýšov – Kutná Hora B 3:2 (1:1)
Branky: Vrkota, Prášek (pok. kop), Vébr – Janoušek 2. Rozhodčí: Herda, bez ČK. Diváci: 30. Zbýšov: Dostál – Horvát, Vébr, Výborný, Čáp – Jirák, Prášek, Kolář, Vrána – Vrkota, Hybler. Střídali: Sobotka, Jukl. Trenér Jan Jukl. Kutná Hora B: Vavřina – Vodička, Vlach, V. Vančura, Kácovský – Kopecký, Fajfr, Lebeda, Rumpli – Zeman, Janoušek. Střídali: Pospíšil, Brant, Hulman. Trenér Ladislav David.

Uhlířské Janovice B – Žleby 5:2 (2:0)
Branky: Opl, Kulhánek, M. Svoboda, Srba, Strnad - M. Šindelář 2. Rozhodčí: Pařez, bez ČK. Diváci: 50. U. Janovice: Hromádka - Hrbek, Blecha, Opl, Strnad, Veliký, Srba, M. Jelínek, P. Kulhánek, M. Svoboda, Vl. Svoboda. Střídali: Förster, Čížek. Trenér Radek Förster. Žleby: Auersvald - Kořínek, M. Šindelář, Horák, Bláha, Marousek, Vondra, Kordík, Linhart, Balvín, Hronek. Střídali: Kursch, Vojáček, J. Šindelář. Trenér Libor Petříček.