Kutná Hora B – Malín 0:2 (0:1)

V Lorci se skóre měnilo až ve 30. minutě, kdy si malínský Vala stáhl dlouhý balon, obešel brankáře Vavřinu a skóroval – 0:1. O šest minut později mohl Vala zvýšit po hrubce Vavřiny, ale šance se zalekl.

Druhý poločas zřejmě ovlivnilo brzké vyloučení domácí stopera Radima Vlacha, který skluzem zastavil Štočka. Vyloučení ale jako by Kutnohorské nakoplo a byli lepší. Jenže jedinou šanci si vytvořil v 70. minutě Fedor, který pálil z otočky a Lhoták měl co dělat, aby střelu vyrazil.

V poslední dvacetiminutovce šel hostující Vala dvakrát sám na brankáře. Jednou pálil bodlem vedle, podruhé napálil Vavřinovy nohy. Pojistka přišla v 91. minutě, kdy Vala z brejku našel před bránou volného Rathauze a ten potvrdil výhru Malína.

Kutná Hora B byla bez trenéra Ladislava Davida, jenž byl v zahraničí. Hostujícímu trenérovi Tomášovi Vojtíškovi se zápas hodnotil lehce: „Jediné, co mě mrzí je, že jsme za stavu jedna nula, kdy jsme hráli proti deseti, zalezli a nechali soupeře hrát. Pak jsme se báli o výsledek. Místo toho, abychom hráli svou hru, tak jsme se přizpůsobili domácím.“

Branky: 30. Vala, 90(+1). Rathauz. Rozhodčí: Rejhon. ŽK: Husa, Čunderlík (oba Malín). ČK: 46. Vlach (KH). Diváci: 45.

Kutná Hora B: Vavřina – Kácovský, Pospíšil, Vlach, Nedvěd – Kopecký (68. Trnka), Lebeda (80. Brant), Fajfr, Rumpli (46. Janoušek) – Hulman, Fedor. Tým vedl Bohuslav Šváb. Malín: Lhoták – P. Novák, Střemcha, J. Šťastný, Husa – Rathauz (93. Timoracký), L. Kraus, P. Štoček, Vrba (81. Puchýř) – Čunderlík, Vala. Trenér Tomáš Vojtíšek.
Vládce Kutné Hory

Tabulka po 3. zápase

1. Malín 2 2 0 0 3:0 4
2. Sedlec 1 0 1 0 1:1 1
3. Kutná Hora B 2 0 1 1 1:3 1
4. Kaňk 1 0 0 1 0:1 0

Další zápas: Kaňk - Kutná Hora B (8. kolo OP, 9. října od 16 hod.)

7. kolo OP

Žleby – Zruč n. S. 1:2 (1:0)
Branky: Vašíček – Brož, M. Váňa. Rozhodčí: Rynda, bez ČK. Diváci: 85. Žleby: Auersvald – Marousek, Piskač, Horák, Kubát – Linhart, Vašíček, Kordík, Kursch – Hronek, Křivohlavý. Střídali: Bláha, Buchl. Trenér Libor Petříček. Zruč n. S.: Jíra – Louda, Havránek, Jelínek, Hájek – Brož, Matouše, Jouza, M. Váňa – Koudela, Havel. Střídali: Zelenka, Smutný. Trenér Petr Jouza.

Sázava – Kaňk 2:1 (2:0)
Branky: Rezek, Chuchla – Mandík (pok. kop). Rozhodčí: OFS Kolín, bez ČK. Diváci: 100. Sázava: Štěpánek – Švehla, Rezek, Skála, Chuchla – Kuchler, Dytrych, Nepraš, Knotek – Král, Svoboda. Střídali: Michálek, Švec. Trenér Pavel Chuchla. Kaňk: Vokoun – Mašín, Klatka, M. Horký, Mucha - P. Novotný, Ďoubal, J. Horký, Dvořák - Čížek, Mandík. Střídali: R. Matz, Čech, Zahajský. Trenér Michal Velebný.

Paběnice – Křesetice 1:1 (1:0)
Branky: Janíček - Hrbek. Rozhodčí: Pařez, bez ČK. Diváci: 70. Paběnice: Moc – Petrásek, Blažek, O. Votava, D. Říha – Kozel, M. Růžička, Janíček, Dvořák – Žák, L. Votava. Střídali: Titze, Jan Růžička, Zikmunda. Trenér Karel Růžička. Křesetice: Černovský – Rajdl, Suchorebský, Vonšovský, Vlasák – Faltýn, Leopold, Hrbek, P. Franc – Brothánek, Nevole. Střídali: J. Franc, M. Mrázek. Trenér Petr Jirsa.

Suchdol – Uhlířské Janovice B 5:0 (2:0)
Branky: Krejča, Radil, Němec, Böhm, Zelenka. Rozhodčí: Fidra. ČK: Pipek - Vedral. Diváci: 30. Suchdol: Hebr – Pipek, Čáp, Škalda, Krejča – Zelenka, Böhm, Radil, V. Schwarz ml. – Vašíček, Němec. Střídal: Langr. Trenér Libor Mana. Uhlířské Janovice B: Kmoch – Blecha, Hrbek, P. Kulhánek, Jelínek – Vedral, Vl. Svoboda, Opl, Čížek – Förster, Forman. Střídal: Retig. Trenér Radek Förster.

Malešov – Zbýšov 4:2 (3:1)
Branky: J. Špitálník 3, Lipský – Jukl, Vrána. Rozhodčí: Říha. ČK: T. Lupínek (Malešov). Diváci: 60. Malešov: Bednář – Zajíc, Lipský, Jan Rak, Krásenský – Železný, L. Lupínek, J. Rejthárek, T. Lupínek – J. Špitálník, Klečák. Střídali: Kocourek, Dastych. Trenér Antonín Kapek. Zbýšov: Dostál – Čáp, Kolář, Fidler, Výborný – Jirák, Vrána, Valdman, Jukl – Sobotka, Vrkota. Střídal: Hybler. Trenér Jan Jukl.

Sedlec – Tupadly B 5:0 (1:0)
Branky: Volenec 3, Petr Mrštík, M. Poul. Rozhodčí: Bíža, bez ČK. Diváci: 38. Sedlec: Šilhan – M. Poul, Pavlík, Kořínek, Kožnar – Jak. Spáčil, L. Tvrdý, Zdychynec, Hvězda – Jelínek, Vavřina. Střídali: Petr Mrštík, Volenec, Procházka. Trenér Luboš Votava. Tupadly B: Havelka – Papoušek, V. Závůrka, Kroufek, Rolenec – Horák, Vl. Závůrka, O. Císař, Čech – Jiří Kavánek, Král. Střídal: Syrový. Trenér Luděk Syrový.