Na svém kontě má v této sezoně Tomáš Kopp už sedm přesných zásahů a to je více než dobrý počin. „Zatím jsem s tím spokojený. Doufám, že to tak bude pokračovat,“ přeje si čtyřiadvacetiletý ofenzivní hráč, který musel zalovit hodně hluboko v paměti, kdy se mu podobný kousek povedl naposledy. „Už je to hodně dlouho, myslím, že někdy v dorostu,“ uvedl odchovanec Uhlířských Janovic, který strávil několik sezon v Čáslavi a domů se vrátil letos v lednu.

Fotogalerie: Z fotbalového utkání I.B třídy Kácov - Uhlířské Janovice (2:7)

Toho také nemine platba za hattrick. To ale každý fotbalista zaplatí rád. „Ano, s tím počítám,“ usmál se Kopp, který hraje v Janovicích také po boku svého bratra Jaroslava. „Myslím, že to bude něco kolem tisícovky,“ přidal sportovec tělem u duší. Kromě fotbalu si rád zahraje florbal, rád plave a posiluje. Takže jeho zálibami je celkově sport.

Sem vstřelených branek jej pasuje mezi nejlepší kanonýry soutěže. Myslet na korunu krále střelců je ale brzy. „Zatím nad tím neuvažuji. Důležité je, aby se dařilo celému týmu. Musíme stále vyhrávat,“ přeje si živnostník.

Čtyři týmy mají po deseti bodech, Uhlíři berou tento zisk jako výborný začátek do sezony. Navíc dali v pěti zápasech neuvěřitelných dvacet čtyři gólů. „Je to dobrý vstup, ale lepší by bylo mít plný počet bodů,“ usmál se Tomáš Kopp. „Lepší začátek jsme si snad ani nemohli přát. Zatím nám tam góly padají a daří se nám,“ je spokojený fanoušek Barcelony a v českém prostředí Viktorie Plzeň.

Cíl Uhlířských Janovic je tedy jasně daný? Je to postup? „Je to tak. Máme mladý a kvalitní tým, takže chceme určitě soutěž vyhrát,“ dodal rezolutně Tomáš Kopp.


Načítám tabulku ...