„Sehráli jsme infarktové utkání. Nezaujatému divákovi se zápas musel jednoznačně líbit,“ upozornil domácí kormidelník Karel Mikeš a pokračoval: „My jsme vyloženě prospali první poločas, kdy jsme nechali našeho soupeře jít do tříbrankového vedení. Udělali jsme tolik chyb, že víc jsme jich neudělali za všechny zápasy v jarní části. Naštěstí ve druhém poločase se kluci zvedli, přidali na bojovnosti a podařilo se jim alespoň vyrovnat,“ oddechl si trenér. Velkou roli sehrála první branka Čmakala, který korigoval v poslední minutě první půle na 1:3. Je to tak? „Tahle branka určitě sehrála velkou roli. Věřil jsem, že když by se nám podařil do poločasu vstřelit gól, což se nám nakonec povedlo, tak že bysme měli v tu chvíli na víc, než do té doby,“ souhlasil Mikeš.

„Jednoznačně jsme dva body ztratili. Mít tahle rozehraný zápas, kdy vedeme 3:0 a získat pouze bod je málo,“ neskrýval lítost nad konečným účtováním paběnický kouč Karel Růžička. „Nechali jsme si dát gól do kabiny a posléze dostaneme v 54. minutě druhý gól, kdy Tupadly kopaly zkrácený roh a jejich hráč to rovnou kopne do brány. Takže velká chyba našeho brankáře, která posadila soupeře na koně. Tím jsme se dostali pod tlak, a proto jsme se ještě v závěru strachovali alespoň o bod,“ smutnil “jen“ z jednoho bodu trenér.

Tupadly - Paběnice 3:3 (1:3)

Branky: 45. a 82. Čmakal, 54. Píška - 7. M. Zikmunda, 15. Blažek, 37. P. Mužátko. Tupadly: Skokan - Průcha, Píška,Štainer, Meszároš (46. Krajíček) - Kruml (70. J. Kavánek), Nezbeda, Chvátal, Čmakal (85. Vl. Závůrka) - R. Kopecký, K. Truksa. Paběnice: M. Říha - D. Mužátko, M. Růžička, Hájek (65. D. Říha), P. Mužátko - Blažek, Bohatý, Blahník, O. Votava - Zikmunda, Mich. Procházka (85. Vl. Kolář).