„Zápas probíhal úplně normálně. Do utkání jsme šli s tím, že chceme a potřebujeme vyhrát. Dvakrát jsme nevyhráli. Všichni kluci hráli výborně, takže se nám podařilo vyhrát takovým rozdílem," chválil své spoluhráče Pavel Mrštík.

Přesto čtyři branky se nevstřelí každý den. „Kluci hráli skvěle, takže jsem to měl jednoduché. Všechny branky, co jsem dal, byly celkem normální. Jeden jsem dal z vápna, jinak jsem střílel i do prázdné brány," líčil Mrštík a zkusil vybrat ten nejhezčí: „Těžko nějaký vyzdvihovat. Povedl se nám první gól, když jsem si narazil míč s Martinem Koldou ve vápně a pak už nebyl problém dát gól."

V útoku nastoupili Pavel Mrštík právě s Martinem Koldou. Ani jeden není typickým útočníkem. „Paradoxně nám to šlo. Přihrávali jsme si pěkně. S ním je souhra dobrá," usmíval se střelec kola a pokračoval: „V útoku jsem nejspokojenější."

V Sedlci se povedla letní příprava, kluci hodně běhali pod vedení Miroslava Kořínka a výsledky se zvedly. „Letní příprava nám rozhodně pomohla. Já osobně jsem moc tréninky nestíhal, ale celému týmu ta dřina prospěla. Teď se snažím chodit pravidelně. Vždy si to nějak zařídím," řekl Mrštík a prozradil plány Viktorie pro tuto sezonu: „Chceme hrát nahoře. O postupu určitě mluvit nebudu, ale rozhodně chceme hrát na špičce."