„Za výhru jsme rádi. Na zápas jsme se připravovali a chtěli jsme hrát aktivně, což se povedlo," líčil jeden z trenérů Čáslavi Radim Truksa a pokračoval v hodnocení: „Podařilo se nám dát dvě branky na dva-nula. Poprvé se trefil z otočky Jakub Špičák, podruhé jsme měli trochu štěstí, když si obránce srazil centr Špičáka do brány. Utkání se vyvíjelo dobře, ale pak jsme vyklidili pole, soupeř trochu ožil a dokázal korigovat na jedna-dva. My jsme byli mimo, ale poločas jsme dohráli."

Ve druhé půli se začalo podobně. „Start do druhé půle byl výborný, protože jsme dali třetí gól z penalty po faulu na Hannicha. Bohužel, opět jsme ztratili koncentraci a během dvou minut to bylo znovu o gól. Až branka na čtyři-dva, kterou dal Antoš, nás uklidnila. Nakonec ještě na pět-dva zvýšil Špičák po druhé penaltě," doplnil Truksa.

„S výsledkem jsem spokojení, dali jsme pět branek, což nás také těší. Určitě ale naše hra nebyla taková, jakou bych po výsledku pět-dva čekal. Soupeř nám dal dva góly a nastřelil tyč. Hrál se otevřený fotbal. Na druhou stranu jsme všichni rádi, že to skončilo pět-dva a ne jedna-nula. Lidem se to líbilo," dodal Radim Truksa.

Čáslav – Přední Kopanina 5:2 (2:1)Branky: 18. a 85. (pk) Špičák, 34. vlastní, 51. (pk) Vebr, 61. Antoš - 36. Šíma, 52. Vašut. Rozhodčí: Hányš - Nehasil, Jati. ŽK: Růžička, Špičák, Král - Hemzáček, Šíma, Jurek. Diváci: 150.

Čáslav: Kubát - Bodlák, Růžička (83. Jeníček), Svoboda, Kunášek - Vebr - M. Frejlach (65. Strnad), Král, Hannich (79. Dastych) - Antoš (76. Váňa), Špičák (90. Maxa). Trenéři Radim Truksa a Jiří Antoš.

Přední Kopanina: Vácha - Flaks, Hemzáček, Melničuk (63. Sweeney), Podkul - Šíma, Čihák, Urban (63. Jurek), Konečný, Průša (76. Vik) - Vašut. Trenér Miroslav Vašut.