Petr Papoušek (Slovan Liberec/7. místo): Do domácího zápasu s Hradcem Králové nastoupil až v 87. minutě, kdy vystřídal Breznaníka. Hned minutu nato Papoušek tvrdě vypálil a Kerič z dorážky zvýšil na konečných 3:0. Bilance v letošní sezoně: 13 startů, 431 minut, 2 góly, 2 ŽK, 0 ČK.

Jakub Vojta (Slovan Liberec/7. místo): Nenastoupil za A-tým ani za B- Tým kvůli angíně. Bilance v letošní sezoně: 6 startů, 121 minut, 0 gólů, 0 ŽK, 0 ČK.

Petr Janda (Slavia Praha/13. místo): V nepovedeném domácím zápase proti Jablonci odehrál pouze poločas, pak byl vystřídán Kaufmanem. Bilance v letošní sezoně: 14 startů, 645 minut, 0 gólů, 1 ŽK, 0 ČK.

Tomáš Frejlach (Baník Ostrava/14. místo): Odehrál celé utkání proti Plzni (0:2) a jako jediný z Kutnohorska nastoupil ve všech patnácti podzimních zápasech. Proti lídrovi se ale za celý zápas gólově neprosadil. Bilance v letošní sezoně: 15 startů, 1221 minut, 4 góly, 2 ŽK, 0 ČK.

Jan Trousil (Zbrojovka Brno/15. místo): Odehrál celé utkání, které Brno prohrálo doma s Příbramí 0:1. Bilance v letošní sezoně: 14 startů, 1170 minut, 0 gólů, 3 ŽK, 0 ČK.