V 6. minutě otevřel skóre zápasu domácí Vrána, když tečoval na přední tyči Netušilův centr. Poté viděl jeden z hostujících hráčů červenou kartu po faulu na brankáře Dastycha, ale béčko Čáslavi převahu jednoho muže na hřišti nevyužilo. Pouze Netušil nastřelil tyč. V druhé půli už určovali tempo hry hosté, když nejprve srovnal Opelka na 1:1, a následně byl tentýž hráč faulován ve vápně a hosté kopali penaltu. Jesenický hráč ale trefil pouze tyč.

„Utkání se mi nehodnotí moc dobře. Brzo jsme šli do vedení díky trefě Vrány. Krátce na to dostal soupeř červenou kartu, takže jsme hráli skoro celé utkání proti deseti. Nicméně Jesenice nám dokázala i v oslabení vstřelit gól, navíc měla ještě pokutový kop, který neproměnila, dále také řadu šancí. Jednoduše řečeno jsme předvedli hodně hanebný výkon a soupeř v deseti byl lepší a myslím si, že si zasloužil vyhrát," zhodnotil utkání trenér čáslavské rezervy Jiří Antoš.

Čáslav B – Jesenice 1:1 (1:0)Branka Čáslavi: 6. Vrána.

Čáslav B: Dastych – Veselý, Richard, Votava, Lebduška – Havránek, Zoufalý (65. T. Výborný), Filka, Kadlec – Netušil, Vrána. Trenér Jiří Antoš.

Adam Procházka