Ústí n. Orlicí – Kutná Hora 0:3 (0:1)

„Jeli jsme do Ústí s respektem k soupeři, protože ten moc na domácím hřišti neztrácí. Utkání jsme zvládli velmi dobře po taktické stránce, podali jsme zkušený výkon a jednoznačně zaslouženě jsme vyhráli," radoval se kutnohorský trenér Radim Truksa.

V prvním poločase dal branku Antonín Schwarz, který hlavou zužitkoval rohový kop Stanislava Macha. „V první půli jsme měli další šance a je jen škoda, že Vančura a Melechovský do přestávky nezvýšili naše vedení. S první půlí jsem byl jinak spokojený. Do druhé půle jsme šli s tím, že budeme hrát odzadu a aktivně, což se potvrdilo," říkal Truksa.

Druhou branku vstřelil Melechovský, který po vhozeném autu trefil šibenici domácí brány – 2:0. V 80. minutě byl ve vápně faulován znovu Melechovský a Vančura se z pokutového kopu nemýlil – 3:0. „Utkání jsme zvládli opravdu dobře a s výkonem jsem naprosto spokojený," dodal trenér Sparty.

StatistikyBranky: 23. Schwarz, 68. Melechovský, 80. pok. kop Vančura. Kutná Hora: Winter – Skokan, M. Tomíšek, Jeníček, Mach – Vácha (83. Frejlach), Černohlávek, Vančura, Urban (87. Kozel) – Melechovský (86. Wolf), Schwarz. Trenér Radim Truksa.