Na dobře připraveném hřišti měla v prvním poločase spíše převahu hostující Čáslav. Vytvořila si několik šancí, ale Šandera, Rozsíval, ani Radim Fikejz své příležitosti neproměnili. Meteor hrozil ze standardních situací a vytvořil si asi tři brejkové situace, ale branku také nedal.

Do druhého poločasu nastoupila Čáslav nesoustředěná. Meteor ji začal přehrávat a byl agresivnější. V 55. minutě dali domácí jedinou branku utkání, když se po rohovém kopu prosadil Daňhel.

Trenér Čáslavi Jan Kmoch nebyl spokojen s tím, co jeho svěřenci v utkání předvedli, a to hlavně v druhém poločase: „Utkání se mi hodnotí těžko, protože jsme ztratili tři body, které by mohly být v závěrečném účtování důležité. První poločas jsme odehráli slušně, ale druhý poločas byla katastrofa. Byli jsme zoufalí. Nevycházela nám spolupráce, souhra, nic. Nebyli jsme schopni vymanit se z presinku soupeře. Nakonec se dá říct, že domácí vyhráli zaslouženě." Na otázku, co bude potřeba změnit do zápasu s Admirou Praha, který čeká Čáslav za týden, Kmoch odpověděl: „K tomu řeknu jen jediné. Přístup a koncentrace na zápas."

Meteor Praha – FK Čáslav 1:0 (0:0)Branka: 55. Daňhel. Čáslav: Antošík - Šandera, Karal, Rendla, Kunášek - Dolejš, Rozsíval (85. Petr Váňa), Habbar, D. Fikejz - R. Fikejz (53. Maxa), Melechovský (53. Praise). Trenér Jan Kmoch.

Adam Procházka