Kunice B – Zruč n. Sázavou 4:1 (3:0)

„Kdybych měl srovnat dnešní utkání s podzimním, kdy jsme prohráli doma 3:10, tak se jednalo o úplně odlišné utkání. V tom dnešním jsme v prvním poločase prakticky domácím darovali všechny tři branky svými chybami. Poté vykřesal naději Koudela, ale Kunice B vstřelily poslední branku z pokutového kopu. Hrozně těžko se domácí bránili. Bylo znát, že jejich „A" mužstvo hraje ČFL, tudíž mají v kádru dobré fotbalisty. Divím se, že nejsou v tabulce na prvním místě, protože výkon, který podali, byl naprosto vynikající, hlavně tedy v prvním poločase. Hráli jsme na těžkém terénu, což také komplikovalo oběma mužstvům situaci. Přesto, před zápasem jsem nepočítal s nějakým extra výsledkem nebo spíše s body. Je to ale škoda, bod by byl v naší situaci dobrý. Ale nás teď čekají zápasy s týmy, které jsou v tabulce okolo nás, a to jsou zápasy, které musíme zvládnout. Výsledek 4:1 je tedy po podzimním debaklu dobrý, i když jsme v druhém poločase měli chvílemi více ze hry, začali jsme se tlačit do útoku a i naše hra se zlepšila. Bylo vidět, že kluci chtějí s výsledkem něco udělat, ale už bylo pozdě," zhodnotil utkání v Kunicích hrající trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa.

StatistikyBranka Zruče n. Sáz.: 78. Koudela. Zruč n. Sáz.: Cudlín – Z. Louda, Musil (46. J. Váňa), Jouza, Viktora – M. Váňa, Koudela, Janda, Zeman – T. Louda, Smutný (70. Brož). Hrající trenér Michal Váňa.