Ženy: Sparta Kutná Hora – Viktoria Všestudy 1:1 (0:0)

V první polovině utkání měly území převahu domácí hráčky, ale šance si vytvořily Všestudy. V 16. minutě prošla do vápna Prunerová, která však nevyzrála na brankářku Janálovou. Před přestávkou vznikl před domácí brankou velký závar po rohu Kulhánkové, jenže Bartůňková pálila vedle.

Ve druhé půli to byla první Sparta, která zahrozila. Hačková šla zleva sama do brány, střílela však jen do nohou brankářky Baudyšové. O chvíli později se už skóre měnilo. Po pěkné individuální akci se z úhlu trefila Beranová – 1:0. V 60. minutě byla blízko druhé brance Hačková po trestném kopu Olivové, její střelu z úhlu ale Baudyšová pokryla. V 72. minutě přišlo vyrovnání, když Prunerová přehodila ve vápně ležící Janálovou – 1:1.

Závěr utkání měl nechutnou dohru. V 86. minutě se při rohovém kopu srazily hlavami domácí Vaníčková a brankářka Baudyšová a k překvapení všech nahlásil pomezní rozhodčí Linhart údery pěstmi obou hráček, které viděl asi jen on, a přikázal hlavnímu sudímu, aby obě hráčky vyloučil. Stalo se a obě potrestané tak společně odcházely do šaten v přátelském objetí s nechápavým výrazem.

Byla to komedie, zlobil se trenér Viktorie

„S bodem jsme spokojený,“ oddychl si domácí trenér Radek Pařez a pokračoval v hodnocení utkání: „Byl to těžký soupeř. Uhráli jsme proti nim první bod, loni jsme dvakrát prohráli. Holky bojovaly, některé akce byly pěkné. Je to zasloužená remíza. Na konci se asi zbytečně řečnilo.“

Trenér hostujících hráček Josef Bartůněk byl po utkání vytočený. „Co chcete říct tady k té komedii?“ ptal se. „Nemá cenu sem jezdit, když rozhodčí píská pro domácí. Všichni viděli, co ten na lajně s námi provedl. Pět minut se nehrálo a hlavní nenastavil ani minutu. Jsem zklamaný, byla to komedie,“ nebral jeho hněv konce.
Branky: 58. Beranová - 72. Prunerová. Rozhodčí: Kratochvíl - Linhart, Trnka. ŽK: Ulrychová (V). ČK: 86. Vaníčková - 86. Baudyšová. Kutná Hora: Janálová - Danešová (46. Jiříková), Olivová, Buchtová, Vašková - A. Prchalová (74. Vaníčková), Podoláková (90. Rajnyšová), Vavřičková, Havlíčková (67. T. Prchalová, 90. Černá) - Kalašová (46. Beranová), Hačková. Trenér Radek Pařez. Všestudy: Baudyšová - Holakovská, Ulrychová, Lochmannová, Zalabáková - Švancarová (85. Görnerová), Hnátová, Kulhánková, Nejedlá (57. Šebková) - Bartůňková (46. Doležalová), Prunerová. Trenér Josef Bartůněk.