„Celý zápas jsme byli lepší a soupeře jsme tlačili, akorát nám nevycházely koncovky. Hosté měli ke konci prvního poločasu jednu střelu, kterou jsem zneškodnil, jinak téměř nic neměli. Až na konci utkání trefil sázavský hráč břevno. To byli asi jediné dvě šance hostí," popsal zápas Daniel Záruba.

Celé utkání se však uhlíři strachovali o výsledek. „Dá se to tak říct. Před zápasem v kabině jsme si řekli, že bychom chtěli dát v první půli tři rychlé góly. To nám nevyšlo a pálili jsme jednu šanci za druhou. Naštěstí jsme se trefili ke konci zápasu, kdy se náš stoper Černík prosadil hlavou po rohovém kopu," oddychl si brankář kola.

Záruba je ještě dorostenec. „V Janovicích jsou tři gólmani, kteří to mají náročné v práci, ale já jsem ještě student, takže mohu chodit za všechny tři týmy – áčko, béčko i dorost. Mezi těmito týmy se točím. Za dorost hraji pořád. Za béčko jsem byl první zápas ve Vrdech docela nervózní. Prohrávali jsme, ale pak jsme výsledek otočili a ze mě to spadlo. Kluci mě pozvali i na druhý zápas," těšilo mladého gólmana.

Loni na podzim skončily Uhlířské Janovice B na druhém místě! „Máme na to, abychom výsledek zopakovali. V týmu je kvalita i zkušenost," zdůraznil Daniel Záruba a dodal: „Většinou proti nám hrají mladí kluci. Mají důraz, fyzičku a jsou běhavější, ale náš B-tým těží ze zkušenosti. Plus chodí dva nebo tři kluci z dorostu."