DOROST

Česká liga U17 B, 21. kolo:

Čáslav – Admira Praha 1:2 (46. Uher – 7. Skalický, 53. Marcinčik).

Česká liga U16 B, 21. kolo:

Čáslav – Admira Praha 4:1 (5., 22. Sladkovský, 30. Kubín, 71. Machka – 23. Hronek).

KP – starší, 19. kolo:

Kolín – Čáslav 1:1 (12. Salva – 27. Fuxa).

KP – mladší, 19. kolo:

Ostrá – Kutná Hora 5:1 (2., 7. Těšínský, 16. Blecha, 48. Bílek, 64. Martínek – 67. Vocl), Kolín – Čáslav B 2:0 (31. Zelenka, 41. Koděra).

I. A třída C, 20. kolo:

Český Brod – Vrdy 4:3 (35. Gajdasz, 47. Rezek, 51., 90. Srnec – 16., 85. Štěpánek, 50. Petr).

OP, 16. kolo:

Křečhoř – Chotusice 9:2 (5., 37. Nesvorný, 9., 52., 69. Pánek, 34. Korbelář, 41. Rak, 62., 74. Levčík – 2. Matula, 11. Stošek).

ŽÁCI

Česká liga U15 B sestup, 4. kolo:

Cidlina – Čáslav 2:1p (67. Hruška – 6. Chábera).

Česká liga U14 B sestup, 4. kolo:

Cidlina – Čáslav 2:0 (12. Drobný, 49. Zmítko).

Česká liga U13 C, 19. kolo:

Čáslav – Chrudim 5:5 (44., 50. Tlustý, 66. Růžek, 81. Zoul, 83. Žiško – 6., 8., 12., 31., 52. Brychnáč).

Česká liga U12 C, 19. kolo:

Čáslav – Chrudim 2:9 (38. Houfek, 60. Moc – 12., 40., 44., 55. Wirkner, 24. Sedlák, 28. Vaníček, 41. Špánik, 49. Šebek, 66. Lang).

I. A třída B, 23. kolo:

Lysá n. L. – Čáslav 2:10 (37. Jan Horvát, 45. Jak. Horvát – 2., 5., 50., 54., 57. Mikulenka, 12. Koděra, 18. Vondra, 32. Pipek, 33. Čálek, 45. Krška)

Křinec – Sázava 2:2 (7., 38. Roza – 25. Piasecki, 70. Svoboda).

I. A třída B, 16. kolo:

SKP Mladá Boleslav – Vrdy 1:4 (60. Goliney – 4., 17. Petr, 8. Čárný, 42. Rubeš).

OP – starší, 14. kolo:

Uhlířské Janovice – Nové Dvory 10:2 (10., 36., 58. Šiml, 17. Čálek, 23., 55. Novotný, 33., 39. Gross, 42., 65. Pazdera – 15. Novotný, 33. Nytra).

OP – starší, 15. kolo:

Záboří n. L. – Uhlířské Janovice 0:15 (4. Jirovský, 5., 21., 33., 34., 51., 60., 65. Roubíček, 6., 54. R. Pazdera, 7., 30. L. Pazdera, 41. Čálek, 52. Mesjtřík, 59. Gross)

Malín – Čáslav D 9:0 (5., 7., 20., 63., 66. Koten, 18. Wasserbauer, 28., 30., 37. Kolman)

Nové Dvory – Chotusice 2:2 (35. Vařečka, 54. Nytra – 53., 66. Roubíček).

OP – mladší A, 17. kolo:

Močovice – Malešov 2:5 (1. Zajac, 29. Hrbek – 13. Barenčík, 21., 48. Zelinka, 45. Jeřábek, 59. Peterka)

Tupadly – Čáslav F 6:4 (2., 9., 10. Medřický, 5. Čejka, 15., 52. Bobek – 4. Paták, 14. Koryčánek, 20. Hybler, 60. Rolenec).

OP – mladší B, 17. kolo:

Sázava – Ledeč n. S. 2:5 (28., 53. Tichý – 12., 31. Lanc, 45., 57. Stehno, 46. Píška)

Zbraslavice – Uhlířské Janovice 2:5 (5. Fejfar, 31. Byrwa – 8. Slavík, 28., 54., 60. Novotný, 45. Staněk)

Zruč n. S. – Suchdol 1:9 (30. Dolejš – 7., 17., 32., 45. Plaček, 33., 39. Králík, 35. Koldinský, 38. Karásek, 48. Davídková).