Pátek 21. září

I. B TŘÍDA
19.30 Poříčí n. S. - Suchdol
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
17.00 Čáslav C - Bílé Podolí
17.30 Zruč n. S. - Malešov

Sobota 22. září

II. LIGA
16.30 HFK Olomouc - Čáslav
I. A TŘÍDA
16.30 Sázava - Bakov n. J.
I. B TŘÍDA
16.30 Ostrá - Bílé Podolí
16.30 Uhlířské Janovice - Průhonice
16.30 Teplýšovice - Zruč n. S.
OKRESNÍ PŘEBOR (16.30)
Kutná Hora B - Paběnice
Křesetice - Zbraslavice
Malín - Žleby
Sedlec - Malešov
Vrdy - Kácov
III. TŘÍDA
16.30 Potěhy - Suchdol B
16.30 Kaňk - Sázava B
IV. TŘÍDA, SK. A (16.30)
Nové Dvory B - Chotusice B
Záboří n. L. - Horky
Okřesaneč - Kačina
Církvice - Vlkaneč
IV. TŘÍDA, SK. B (16.30)
Štrampouch - Zbýšov B
Červené Janovice - Zruč n. S. B
Suchdol C - Nepoměřice
Močovice - Malešov B
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
10.15 Neratovice - Čáslav (starší)
12.30 Neratovice - Čáslav (mladší)
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Poděbrady - Uhlířské Janovice
10.15 Sázava - Tupadly
LIGA ŽÁKŮ
9.30 Čáslav - Svitavy (U-15)
11.15 Čáslav - Svitavy (U-14)
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Kutná Hora - Kunice (starší)
11.10 Kutná Hora - Kunice (mladší)
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
14.30 Suchdol - Vrdy
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
14.30 Nové Dvory - Uhlířské Janovice

Neděle 23. září

DIVIZE C
16.30 Kutná Hora - Mšeno
KRAJSKÝ PŘEBOR
16.30 Čáslav B - Sedlčany
OKRESNÍ PŘEBOR
16.30 Nové Dvory - Zbýšov
16.30 Uhlířské Janovice B - Tupadly
III. TŘÍDA (16.30)
Bílé Podolí B - Horní Bučice
Chotusice - Tupadly B
Bratčice - Paběnice B
Sedlec B - Rataje n. S.
Kluky - Hlízov
IV. TŘÍDA, SK. A
16.30 Vrdy B - Horušice
16.30 Kaňk B - Žleby B
IV. TŘÍDA, SK. B
16.30 Křesetice B - Zbraslavice B
16.30 Malín B - Soběšín
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
10.15 Brandýs-Boleslav - Kutná Hora (starší)
12.30 Brandýs-Boleslav - Kutná Hora (mladší)
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Záboří n. L. - Chocerady
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU (10.15)
Malešov - Zbraslavice
Kaňk - Nové Dvory
Chotusice - Horní Bučice
LIGA ŽÁKŮ
10.00 Jablonec n. N. - Čáslav (U-13)
11.45 Jablonec n. N. - Čáslav (U-12)
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Uhlířské Janovice - Lysá n. L. (starší)
11.10 Uhlířské Janovice - Lysá n. L. (mladší)
I. A TŘÍDA ŽÁKŮ
10.00 Týnec - Zruč n. S.
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
13.00 Sázava - Tupadly
13.30 Chotusice - Záboří n. L.
14.30 Křesetice - Štrampouch
14.30 Bratčice - Žleby
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
14.30 Kaňk - Vrdy
III. LIGA ŽEN
10.15 Čáslav - Mnichovo Hradiště
13.00 Pěnčín - Kutná Hora