Sobota 6. října

I. A TŘÍDA
16.00 Sázava - Hradištko
I. B TŘÍDA
16.00 Teplýšovice - Suchdol
16.00 Uhlířské Janovice - Nespeky
OKRESNÍ PŘEBOR (16.00)
Kutná Hora B - Zbýšov
Křesetice - Nové Dvory
Malín - Paběnice
Sedlec - Žleby
Vrdy - Tupadly
Kácov - Malešov
III. TŘÍDA (16.00)
Bílé Podolí B - Potěhy
Kaňk - Paběnice B
Hlízov - Rataje n. S.
IV. TŘÍDA, SK. A (16.00)
Hostovlice - Chotusice B
Záboří n. L. - Nové Dvory B
Okřesaneč - Horky
Církvice - Žleby B
Horušice - Vlkaneč
IV. TŘÍDA, SK. B (16.00)
Červené Janovice - Zbýšov B
Suchdol C - Zbraslavice B
Močovice - Soběšín
Miskovice - Nepoměřice
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
10.15 Nymburk - Kutná Hora (starší)
12.30 Nymburk - Kutná Hora (mladší)
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.00 Jestřabí Lhota - Tupadly
10.15 Sázava - Chocerady
LIGA ŽÁKŮ
9.30 Čáslav - Chrudim (U-13)
11.15 Čáslav - Chrudim (U12)
12.15 Trutnov - Čáslav (U-15)
14.00 Trutnov - Čáslav (U-14)
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Kutná Hora - SK Rakovník (starší)
11.10 Kutná Hora - SK Rakovník (mladší)
I. A TŘÍDA ŽÁKŮ
10.00 Čerčany - Zruč n. S.
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
14.00 Suchdol - Štrampouch
14.00 Záboří n. L. - Vrdy
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
10.15 Malešov - Vrdy
12.00 Uhlířské Janovice - Zruč n. S. B
III. LIGA ŽEN
12.30 Pěnčín - Čáslav

Neděle 7. října

II. LIGA
17.00 Zlín - Čáslav
DIVIZE C
16.00 Kutná Hora - Ústí n. Orlicí
KRAJSKÝ PŘEBOR
16.00 Čáslav B - Benátky n. J.
I. B TŘÍDA
16.00 Poříčany - Bílé Podolí
16.00 Kondrac - Zruč n. S.
OKRESNÍ PŘEBOR (16.00)
Uhlířské Janovice B - Zbraslavice
III. TŘÍDA (16.00)
Chotusice - Horní Bučice
Bratčice - Suchdol B
Sedlec B - Sázava B
Kluky - Tupadly B
IV. TŘÍDA, SK. A (16.00)
Vrdy B - Kačina
IV. TŘÍDA, SK. B (16.00)
Křesetice B - Štrampouch
Malín B - Zruč n. S. B
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
10.15 Sedlčany - Čáslav (starší)
12.30 Sedlčany - Čáslav (mladší)
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Červené Pečky - Uhlířské Janovice
10.15 Záboří n. L. - Poděbrady
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU (10.15)
Kaňk - Zbraslavice
Chotusice - Malešov
Horní Bučice - Nové Dvory
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Uhlířské Janovice - Sp. Příbram (starší)
11.10 Uhlířské Janovice - Sp. Příbram (mladší)
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
13.00 Chotusice - Žleby
14.00 Křesetice - Tupadly
14.00 Bratčice - Sázava
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
9.30 Čáslav C - Nové Dvory
14.00 Kaňk - Rataje n. S.
III. LIGA ŽEN
16.00 Kounice - Kutná Hora