Sobota 20. října

I. A TŘÍDA
15.30 Sázava - Radim
I. B TŘÍDA
15.30 Stříbrná Skalice - Suchdol
15.30 Uhlířské Janovice - Poříčí n. S.
15.30 Nespeky - Zruč n. S.
OKRESNÍ PŘEBOR (15.30)
Křesetice - Zbýšov
Malín - Kutná Hora B
Sedlec - Paběnice
Vrdy - Zbraslavice
Kácov - Žleby
Malešov - Tupadly
III. TŘÍDA (15.30)
Bílé Podolí B - Suchdol B
Kaňk - Bratčice
Hlízov - Sázava B
Rataje n. S. - Tupadly B
IV. TŘÍDA, SK. A (15.30)
Záboří n. L. - Chotusice B
Okřesaneč - Nové Dvory B
Horušice - Žleby B
IV. TŘÍDA, SK. B (15.30)
Suchdol C - Štrampouch
Močovice - Zruč n. S. B
Miskovice - Zbraslavice B
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Sázava - Poděbrady
11.00 Teplýšovice - Tupadly
LIGA ŽÁKŮ
9.30 Čáslav - Liberec (U-13)
10.00 Viktoria Žižkov - Čáslav (U-15)
11.15 Čáslav - Liberec (U-12)
11.45 Viktoria Žižkov - Čáslav (U-14)
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Kosmonosy - Kutná Hora (starší)
11.10 Kosmonosy - Kutná Hora (mladší)
I. A TŘÍDA ŽÁKŮ
10.00 Kostelec n. Č. l. - Zruč n. S.
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ (13.30)
Suchdol - Křesetice
Záboří n. L. - Štrampouch
Vrdy - Žleby
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
10.15 Malešov - Rataje n. S.
III. LIGA ŽEN
13.00 Všestudy - Kutná Hora

Neděle 21. října

II. LIGA
15.30 Karviná - Čáslav
DIVIZE C
15.30 Dvůr Králové - Kutná Hora
KRAJSKÝ PŘEBOR
15.30 Čáslav B - Ovčáry
I. B TŘÍDA
15.30 Tuchoraz - Bílé Podolí
OKRESNÍ PŘEBOR (15.30)
Uhlířské Janovice B - Nové Dvory
III. TŘÍDA (15.30)
Chotusice - Potěhy
Sedlec B - Paběnice B
Kluky - Horní Bučice
Bratčice - Suchdol B (dohrávka)
IV. TŘÍDA, SK. A (15.30)
Vlkaneč - Kačina
Vrdy B - Horky
Kaňk B - Hostovlice
IV. TŘÍDA, SK. B (15.30)
Malešov B - Nepoměřice
Křesetice B - Zbýšov B
Malín B - Červené Janovice
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
10.00 Benešov - Čáslav (starší)
10.15 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště (starší)
12.15 Benešov - Čáslav (mladší)
12.30 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště (mladší)
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Záboří n. L. - Uhlířské Janovice
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU (10.15)
Chotusice - Zbraslavice
Kaňk - Horní Bučice
Malešov - Nové Dvory
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Uhlířské Janovice - Kunice (starší)
11.10 Uhlířské Janovice - Kunice (mladší)
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ (13.30)
Bratčice - Tupadly
Chotusice - Sázava
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
9.30 Čáslav C - Uhlířské Janovice
13.30 Vrdy - Bílé Podolí
15.00 Zruč n. S. B - Nové Dvory
III. LIGA ŽEN
14.00 Jestřabí Lhota - Čáslav