Sobota 27.října

KRAJSKÝ PŘEBOR
14.30 Klecany - Čáslav B
I. A TŘÍDA
14.30 Červené Pečky - Sázava
I. B TŘÍDA
14.30 Suchdol - Průhonice
14.30 Teplýšovice - Uhlířské Janovice
OKRESNÍ PŘEBOR (14.30)
Zbýšov - Tupadly
Žleby - Malešov
Zbraslavice - Kácov
Paběnice - Vrdy
Kutná Hora B - Uhlířské Janovice B
Křesetice - Malín
III. TŘÍDA (14.30)
Potěhy - Sedlec B
Bílé Podolí B - Kaňk
IV. TŘÍDA, SK. A (14.30)
Chotusice B - Kačina
Horky - Horušice
Nové Dvory B - Církvice
Hostovlice - Okřesaneč
Záboří n. L. - Kaňk B
IV. TŘÍDA, SK. B (14.30)
Soběšín - Malešov B
Zruč n. S. B - Miskovice
Štrampouch - Močovice
Červené Janovice - Suchdol C
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Uhlířské Janovice - Tupadly
LIGA ŽÁKŮ
9.30 Čáslav - Kolín (U-15)
11.15 Čáslav - Kolín (U-14)
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Kutná Hora - T. Rakovník (starší)
9.30 Nymburk - Uhlířské Janovice (starší)
11.10 Kutná Hora - T. Rakovník (mladší)
11.10 Nymburk - Uhlířské Janovice (mladší)
I. A TŘÍDA ŽÁKŮ
10.00 Zruč n. S. - Mnichovice
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
12.30 Tupadly - Žleby
12.30 Štrampouch - Vrdy
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
10.45 Rataje n. S. - Vrdy
12.30 Nové Dvory - Malešov

Neděle 28. října

II. LIGA
14.30 Čáslav - Opava
DIVIZE C
14.30 Kutná Hora - Svitavy
I. B TŘÍDA
14.30 Býchory - Bílé Podolí
14.30 Zruč n. S. - Kunice B
OKRESNÍ PŘEBOR (14.30)
Nové Dvory - Sedlec
III. TŘÍDA (14.30)
Sázava B - Rataje n. S.
Suchdol B - Tupadly B
Horní Bučice - Hlízov
Paběnice B - Kluky
Bratčice - Chotusice
IV. TŘÍDA, SK. A (14.30)
Žleby B - Vlkaneč
IV. TŘÍDA, SK. B (14.30)
Křesetice B - Malín B
Zbýšov B - Nepoměřice
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
10.00 Čáslav - Mn. Hradiště (starší, hř. Chotusice)
10.15 Kosmonosy - Kutná Hora (starší)
12.15 Čáslav - Mn. Hradiště (mladší, hř. Chotusice)
12.30 Kosmonosy - Kutná Hora (mladší)
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Červené Pečky - Sázava
10.15 Záboří n. L. - Velim
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU
10.15 Zbraslavice - Malešov
10.15 Horní Bučice - Chotusice
12.30 Nové Dvory - Kaňk
LIGA ŽÁKŮ
10.00 Hradec Králové - Čáslav (U-13)
11.45 Hradec Králové - Čáslav (U-12)
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
10.30 Sázava - Záboří n. L.
12.30 Křesetice - Chotusice
12.30 Bratčice - Suchdol
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
9.30 Uhlířské Janovice - Bílé Podolí
III. LIGA ŽEN
10.15 Čáslav - Všestudy
10.15 Kutná Hora - Tuklaty