PÁTEK 10. KVĚTNA

IV. TŘÍDA, SK. B
18.00 Křesetice B - Malešov B (dohrávka)

SOBOTA 11. KVĚTNA

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA
18.00 Opava - Čáslav
DIVIZE C
17.00 Náchod - Kutná Hora
I. A TŘÍDA
17.00 Sázava - Bělá p. B.
I. B TŘÍDA
10.30 Libice - Bílé Podolí
17.00 Uhl. Janovice - Zruč n. S.
OKRESNÍ PŘEBOR (17.00)
Malešov - Zbýšov
Kácov - Tupadly
Vrdy - Žleby
Sedlec - Zbraslavice
Malín - Nové Dvory
Křesetice - Kutná Hora B
III. TŘÍDA (17.00)
Rataje n. S. - Suchdol B
Hlízov - Tupadly B
Kaňk - Potěhy
IV. TŘÍDA, SK. A (17.00)
Horušice - Kačina
Církvice - Horky
Záboří n. L. - Hostovlice
IV. TŘÍDA, SK. B (17.00)
Miskovice - Soběšín
Močovice - Zbraslavice B
Suchdol C - Zruč n. S. B
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Radim - Tupadly
11.00 Teplýšovice - Uhl. Janovice
ŽÁKOVSKÁ LIGA
9.30 Čáslav - Letohrad (U-13)
11.15 Čáslav - Letohrad (U-12)
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Mn. Hradiště - Kutná Hora (starší)
11.10 Mn. Hradiště - Kutná Hora (mladší)
I. A TŘÍDA ŽÁKŮ
10.00 Mnichovice - Zruč n. S.
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
15.00 Vrdy - Tupadly
15.00 Záboří n. L. - Žleby
15.00 Suchdol - Sázava
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
10.15 Malešov - Bílé Podolí

NEDĚLE 12. KVĚTNA

KRAJSKÝ PŘEBOR
17.00 Čáslav B - Louňovice
I. B TŘÍDA
15.00 Struhařov - Suchdol
OKRESNÍ PŘEBOR (17.00)
Uhlířské Janovice B - Paběnice
III. TŘÍDA (17.00)
Bílé Podolí B - Bratčice
Kluky - Sázava B
Sedlec B - Horní Bučice
Chotusice - Paběnice B
IV. TŘÍDA, SK. A (17.00)
Vlkaneč - Chotusice B
Kaňk B - Nové Dvory B
Vrdy B - Žleby B
IV. TŘÍDA, SK. B (17.00)
Malín B - Štrampouch
Křesetice B - Červené Janovice
Malešov B - Zbýšov B
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
10.15 Kutná Hora - Čáslav (starší)
12.30 Kutná Hora - Čáslav (mladší)
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Sázava - Mnichovice
10.15 Záboří n. L. - Červené Pečky
ŽÁKOVSKÁ LIGA
10.30 Pardubice - Čáslav (U-15)
12.30 Pardubice - Čáslav (U-14)
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Uhl. Janovice - Říčany (starší)
11.10 Uhl. Janovice - Říčany (mladší)
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU (10.15)
Zbraslavice - Nové Dvory
Horní Bučice - Malešov
Chotusice - Kaňk
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
14.00 Chotusice - Štrampouch
15.00 Bratčice - Křesetice
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
15.00 Vrdy - Uhl. Janovice
15.00 Zruč n. S. B - Rataje n. S.
15.00 Kaňk - Nové Dvory
III. LIGA ŽEN
14.00 Jestřabí Lhota - Kutná Hora
14.00 Kounice - Čáslav

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK

Rozpis zápasů a výsledky mistrovské soutěže mladších přípravek na Kutnohorsku najdete ZDE.