SOBOTA 18. KVĚTNA

KRAJSKÝ PŘEBOR
17.00 Ovčáry - Čáslav B
I. B TŘÍDA
17.00 Bílé Podolí - Tuchoraz
17.00 Suchdol - Stříbrná Skalice
17.00 Poříčí n. S. - Uhl. Janovice
OKRESNÍ PŘEBOR (17.00)
Zbýšov - Křesetice
Kutná Hora B - Malín
Paběnice - Sedlec
Zbraslavice - Vrdy
Žleby - Kácov
III. TŘÍDA (17.00)
Potěhy - Chotusice
Sázava B - Hlízov
Tupadly B - Rataje n. S.
IV. TŘÍDA, SK. A (17.00)
Hostovlice - Kaňk B
Nové Dvory B - Okřesaneč
Horky - Vrdy B
Kačina - Vlkaneč
IV. TŘÍDA, SK. B (17.00)
Červené Janovice - Malín B
Štrampouch - Suchdol C
Zruč n. S. B - Močovice
Nepoměřice - Malešov B
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Uhl. Janovice - Záboří n. L.
10.15 Poděbrady - Sázava
ŽÁKOVSKÁ LIGA
9.30 Čáslav - Viktoria Žižkov (U-15)
11.15 Čáslav - Viktoria Žižkov (U-14)
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Kutná Hora - Kosmonosy (starší)
9.30 Kunice - Uhl. Janovice (starší)
11.10 Kutná Hora - Kosmonosy (mladší)
11.10 Kunice - Uhl. Janovice (mladší)
I. A TŘÍDA ŽÁKŮ
10.00 Zruč n. S. - Český Brod
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
15.00 Tupadly - Bratčice
15.00 Štrampouch - Záboří n. L.
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
10.30 Bílé Podolí - Vrdy
15.00 Nové Dvory - Zruč B
III. LIGA ŽEN
17.00 Čáslav - Jestřabí Lhota

NEDĚLE 19. KVĚTNA

DIVIZE C
17.00 Kutná Hora - Dvůr Králové
I. A TŘÍDA
17.00 Radim - Sázava
I. B TŘÍDA
17.00 Zruč n. S. - Nespeky
OKRESNÍ PŘEBOR (17.00)
Tupadly - Malešov
Nové Dvory - Uhlířské Janovice B
III. TŘÍDA (17.00)
Suchdol B - Bílé Podolí B
Bratčice - Kaňk
Paběnice B - Sedlec B
Horní Bučice - Kluky
IV. TŘÍDA, SK. A (17.00)
Žleby B - Horušice
Chotusice B - Záboří n. L.
IV. TŘÍDA, SK. B (17.00)
Zbraslavice B - Miskovice
Zbýšov B - Křesetice B
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
10.00 Čáslav - Benešov (starší)
10.15 Mn. Hradiště - Kutná Hora (starší)
12.15 Čáslav - Benešov (mladší)
12.30 Mn. Hradiště - Kutná Hora (mladší)
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Tupadly - Teplýšovice
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU
10.15 Chotusice - Zbraslavice
10.15 Kaňk - Horní Bučice
10.15 Malešov - Nové Dvory
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
10.30 Sázava - Chotusice
14.30 Žleby - Vrdy
15.00 Křesetice - Suchdol
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
9.30 Uhl. Janovice - Čáslav C
15.00 Rataje n. S. - Malešov
III. LIGA ŽEN
10.30 Kutná Hora - Všestudy