SOBOTA 28. ZÁŘÍ

I. A TŘÍDA
16.30 Poděbrady - Sázava
I. B TŘÍDA
16.30 Bílé Podolí - Ratboř
16.30 Zvole - Uhl. Janovice
OKRESNÍ PŘEBOR (16.30)
13.30 Kácov - Uhl. Janovice B
Zbraslavice - Zbýšov
Sedlec - Zruč n. S.
Paběnice - Malín
III. TŘÍDA (16.30)
Chotusice - Kluky
Záboří n. L. - Hlízov
Bratčice - Červené Janovice
Žleby - Bílé Podolí B
Křesetice - Tupadly B
IV. TŘÍDA, SK. A (16.30)
Horušice - Horky
Močovice - Štrampouch
Hostovlice - Církvice
Okřesaneč - Potěhy
IV. TŘÍDA, SK. B (16.30)
Kačina - Soběšín
Suchdol C - Nepoměřice
Rataje n. S. - Malín B
Nové Dvory B - Miskovice
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
10.00 Čáslav - Nymburk (starší)
12.15 Čáslav - Nymburk (mladší)
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Sázava - Zeleneč
10.15 Uhl. Janovice - Říčany
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU
14.00 Žleby - Tupadly
ŽÁKOVSKÁ LIGA
10.15 Sl. Liberec - Čáslav (U13)
12.00 Sl. Liberec - Čáslav (U12)
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
9.30 Sp. Příbram - Uhl. Janovice (starší)
11.10 Sp. Příbram - Uhl. Janovice (mladší)
I. A TŘÍDA ŽÁKŮ
10.00 Zruč n. S. - Kutná Hora
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
10.30 Posázaví - Vrdy
14.00 Záboří n. L. - Sázava
14.00 Štrampouch - Suchdol
14.00 Chotusice - Tupadly
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
14.00 Nové Dvory - Čáslav C

NEDĚLE 29. ZÁŘÍ

ČFL
16.30 Čáslav - Kunice
DIVIZE C
16.30 Pěnčín-Turnov - Kutná Hora
KRAJSKÝ PŘEBOR
16.30 Benátky n. J. - Čáslav B
I. A TŘÍDA
16.30 Zeleneč - Suchdol
I. B TŘÍDA
16.30 Sokoleč - Kutná Hora B
OKRESNÍ PŘEBOR (16.30)
Sázava - Malešov
Nové Dvory - Vrdy
Tupadly - Kaňk
III. TŘÍDA (16.30)
Sedlec B - Zruč n. S.
Paběnice B - Suchdol B
IV. TŘÍDA, SK. A (16.30)
Horní Bučice - Zbýšov B
Vlkaneč - Chotusice B
Žleby B - Vrdy B
IV. TŘÍDA, SK. B (16.30)
Zbraslavice B - Kácov B
Červené Janovice B - Malešov B
Křesetice B - Kaňk B
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
10.15 Kutná Hora - Sp. Příbram (starší)
12.30 Kutná Hora - Sp. Příbram (mladší)
I. A TŘÍDA DOROSTU
10.15 Horní Bučice - Městec Králové
10.15 Záboří n. L. - Benátky n J.
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU
10.15 Chotusice - Malešov
ŽÁKOVSKÁ LIGA
10.00 Cidlina - Čáslav (U15)
11.45 Cidlina - Čáslav (U14)
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
14.00 Nové Dvory - Křesetice
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
14.00 Zruč n. S. - Uhl. Janovice
ČFL ŽEN
10.15 Dukla Praha - Čáslav
DIVIZE C ŽEN
11.30 Benecko - Kutná Hora