OKRESNÍ PŘEBOR

1. kolo, 24. – 25. srpna od 17 hod.
Paběnice (so) – Zbraslavice (so)
Nové Dvory (ne) – Kácov (so)
Tupadly (ne) - Sázava B (hláš.)
Kaňk (so) – Sedlec (so)
Vrdy (so) – Zbýšov (so)
Malín (so) - Zruč n. S. (so)
Uhl. Janovice B (ne) - Malešov (so)

2. kolo, 30. srpna – 1. září od 17 hod.
Zbraslavice - Malešov
Zruč n. S. - Uhl. Janovice B
Zbýšov - Malín
Sedlec - Vrdy
Sázava B - Kaňk
Kácov - Tupadly
Paběnice - Nové Dvory

3. kolo, 7. – 8. září od 17 hod.
Nové Dvory - Zbraslavice
Tupadly - Paběnice
Kaňk - Kácov
Vrdy - Sázava B
Malín - Sedlec
Uhl. Janovice B - Zbýšov
Malešov - Zruč n. S.

4. kolo, 14. - 15. září od 17 hod.
Zbraslavice - Zruč n. S.
Zbýšov - Malešov
Sedlec - Uhl. Janovice B
Sázava B - Malín
Kácov - Vrdy
Paběnice - Kaňk
Nové Dvory - Tupadly

5. kolo, 21. - 22. září od 16.30 hod.
Tupadly - Zbraslavice
Kaňk - Nové Dvory
Vrdy - Paběnice
Malín - Kácov
Uhl. Janovice B - Sázava B
Malešov - Sedlec
Zruč n. S. - Zbýšov

6. kolo, 28. - 29. září od 16.30 hod.
Zbraslavice - Zbýšov
Sedlec - Zruč n. S.
Sázava B - Malešov
Kácov - Uhl. Janovice B
Paběnice - Malín
Nové Dvory - Vrdy
Tupadly - Kaňk

7. kolo, 5. – 6. října od 16 hod.
Kaňk - Zbraslavice
Vrdy - Tupadly
Malín - Nové Dvory
Uhl. Janovice B - Paběnice
Malešov - Kácov
Zruč n. S. - Sázava B
Zbýšov - Sedlec

8. kolo, 12. - 13. října od 16 hod.
Zbraslavice - Sedlec
Sázava B - Zbýšov
Kácov - Zruč n. S.
Paběnice - Malešov
Nové Dvory - Uhl. Janovice B
Tupadly - Malín
Kaňk - Vrdy

9. kolo, 19. - 20. října od 15.30 hod.
Vrdy - Zbraslavice
Malín - Kaňk
Uhl. Janovice B - Tupadly
Malešov - Nové Dvory
Zruč n. S. - Paběnice
Zbýšov - Kácov
Sedlec - Sázava B

10. kolo, 26. – 27. října od 14.30 hod.
Zbraslavice - Sázava B
Kácov - Sedlec
Paběnice - Zbýšov
Nové Dvory - Zruč n. S.
Tupadly - Malešov
Kaňk - Uhl. Janovice B
Vrdy - Malín

11. kolo, 2. – 3. listopadu od 14 hod.
Malín - Zbraslavice
Uhl. Janovice B - Vrdy
Malešov - Kaňk
Zruč n. S. - Tupadly
Zbýšov - Nové Dvory
Sedlec - Paběnice
Sázava B - Kácov

12. kolo, 9. – 10. listopadu od 14 hod.
Zbraslavice - Kácov
Paběnice - Sázava B
Nové Dvory - Sedlec
Tupadly - Zbýšov
Kaňk - Zruč n. S.
Vrdy - Malešov
Malín - Uhl. Janovice B

13. kolo, 16. – 17. listopadu od 13.30 hod.
Uhl. Janovice B - Zbraslavice
Malešov - Malín
Zruč n. S. - Vrdy
Zbýšov - Kaňk
Sedlec - Tupadly
Sázava B - Nové Dvory
Kácov - Paběnice

III. TŘÍDA

1. kolo, 24. – 25. srpna od 17 hod.
Paběnice B (ne) – Chotusice (hláš.)
Žleby (so) – Bratčice (so)
Křesetice (so) - Záboří n. L. (so)
Tupadly B (so) - Sedlec B (ne)
Bílé Podolí B (so) – Kluky (ne)
Suchdol B (ne) - Zruč n. S. B (ne)
Červené Janovice (so) – Hlízov (so)

2. kolo, 30. srpna – 1. září od 17 hod.
Chotusice - Hlízov
Zruč n. S. B - Červené Janovice
Kluky - Suchdol B
Sedlec B - Bílé Podolí B
Záboří n. L. - Tupadly B
Bratčice - Křesetice
Paběnice B - Žleby

3. kolo, 7. – 8. září od 17 hod.
Žleby - Chotusice
Křesetice - Paběnice B
Tupadly B - Bratčice
Bílé Podolí B - Záboří n. L.
Suchdol B - Sedlec B
Červené Janovice - Kluky
Hlízov - Zruč n. S. B

4. kolo, 14. - 15. září od 17 hod.
Chotusice - Zruč n. S. B
Kluky - Hlízov
Sedlec B - Červené Janovice
Záboří n. L. - Suchdol B
Bratčice - Bílé Podolí B
Paběnice B - Tupadly B
Žleby - Křesetice

5. kolo, 21. - 22. září od 16.30 hod.
Křesetice - Chotusice
Tupadly B - Žleby
Bílé Podolí B - Paběnice B
Suchdol B - Bratčice
Červené Janovice - Záboří n. L.
Hlízov - Sedlec B
Zruč n. S. B - Kluky

6. kolo, 28. - 29. září od 16.30 hod.
Chotusice - Kluky
Sedlec B - Zruč n. S. B
Záboří n. L. - Hlízov
Bratčice - Červené Janovice
Paběnice B - Suchdol B
Žleby - Bílé Podolí B
Křesetice - Tupadly B

7. kolo, 5. – 6. října od 16 hod.
Tupadly B - Chotusice
Bílé Podolí B - Křesetice
Suchdol B - Žleby
Červené Janovice - Paběnice B
Hlízov - Bratčice
Zruč n. S. B - Záboří n. L.
Kluky - Sedlec B

8. kolo, 12. - 13. října od 16 hod.
Chotusice - Sedlec B
Záboří n. L. - Kluky
Bratčice - Zruč n. S. B
Paběnice B - Hlízov
Žleby - Červené Janovice
Křesetice - Suchdol B
Tupadly B - Bílé Podolí B

9. kolo, 19. - 20. října od 15.30 hod.
Bílé Podolí B - Chotusice
Suchdol B - Tupadly B
Červené Janovice - Křesetice
Hlízov - Žleby
Zruč n. S. B - Paběnice B
Kluky - Bratčice
Sedlec B - Záboří n. L.

10. kolo, 26. – 27. října od 14.30 hod.
Chotusice - Záboří n. L.
Bratčice - Sedlec B
Paběnice B - Kluky
Žleby - Zruč n. S. B
Křesetice - Hlízov
Tupadly B - Červené Janovice
Bílé Podolí B - Suchdol B

11. kolo, 2. – 3. listopadu od 14 hod.
Suchdol B - Chotusice
Červené Janovice - Bílé Podolí B
Hlízov - Tupadly B
Zruč n. S. B - Křesetice
Kluky - Žleby
Sedlec B - Paběnice B
Záboří n. L. - Bratčice

12. kolo, 9. – 10. listopadu od 14 hod.
Chotusice - Bratčice
Paběnice B - Záboří n. L.
Žleby - Sedlec B
Křesetice - Kluky
Tupadly B - Zruč n. S. B
Bílé Podolí B - Hlízov
Suchdol B - Červené Janovice

13. kolo, 16. – 17. listopadu od 13.30 hod.
Červené Janovice - Chotusice
Hlízov - Suchdol B
Zruč n. S. B - Bílé Podolí B
Kluky - Tupadly B
Sedlec B - Křesetice
Záboří n. L. - Žleby
Bratčice - Paběnice B

IV. TŘÍDA, SK. A

1. kolo, 24. – 25. srpna od 17 hod.
Hostovlice (so) - Horní Bučice (so)
Žleby B (ne) – Vlkaneč (ne)
Okřesaneč (so) – Močovice (so)
Potěhy (so) – Horušice (so)
Vrdy B (ne) - Zbýšov B (ne)
Církvice (so) – Horky (so)
Chotusice B (hláš.) – Štrampouch (so)

2. kolo, 30. srpna – 1. září od 17 hod.
Horní Bučice - Štrampouch
Horky - Chotusice B
Zbýšov B - Církvice
Horušice - Vrdy B
Močovice - Potěhy
Vlkaneč - Okřesaneč
Hostovlice - Žleby B

3. kolo, 7. – 8. září od 17 hod.
Žleby B - Horní Bučice
Okřesaneč - Hostovlice
Potěhy - Vlkaneč
Vrdy B - Močovice
Církvice - Horušice
Chotusice B - Zbýšov B
Štrampouch - Horky

4. kolo, 14. - 15. září od 17 hod.
Horní Bučice - Horky
Zbýšov B - Štrampouch
Horušice - Chotusice B
Močovice - Církvice
Vlkaneč - Vrdy B
Hostovlice - Potěhy
Žleby B - Okřesaneč

5. kolo, 21. - 22. září od 16.30 hod.
Okřesaneč - Horní Bučice
Potěhy - Žleby B
Vrdy B - Hostovlice
Církvice - Vlkaneč
Chotusice B - Močovice
Štrampouch - Horušice
Horky - Zbýšov B

6. kolo, 28. - 29. září od 16.30 hod.
Horní Bučice - Zbýšov B
Horušice - Horky
Močovice - Štrampouch
Vlkaneč - Chotusice B
Hostovlice - Církvice
Žleby B - Vrdy B
Okřesaneč - Potěhy

7. kolo, 5. – 6. října od 16 hod.
Potěhy - Horní Bučice
Vrdy B - Okřesaneč
Církvice - Žleby B
Chotusice B - Hostovlice
Štrampouch - Vlkaneč
Horky - Močovice
Zbýšov B - Horušice

8. kolo, 12. - 13. října od 16 hod.
Horní Bučice - Horušice
Močovice - Zbýšov B
Vlkaneč - Horky
Hostovlice - Štrampouch
Žleby B - Chotusice B
Okřesaneč - Církvice
Potěhy - Vrdy B

9. kolo, 19. - 20. října od 15.30 hod.
Vrdy B - Horní Bučice
Církvice - Potěhy
Chotusice B - Okřesaneč
Štrampouch - Žleby B
Horky - Hostovlice
Zbýšov B - Vlkaneč
Horušice - Močovice

10. kolo, 26. – 27. října od 14.30 hod.
Horní Bučice - Močovice
Vlkaneč - Horušice
Hostovlice - Zbýšov B
Žleby B - Horky
Okřesaneč - Štrampouch
Potěhy - Chotusice B
Vrdy B - Církvice

11. kolo, 2. – 3. listopadu od 14 hod.
Církvice - Horní Bučice
Chotusice B - Vrdy B
Štrampouch - Potěhy
Horky - Okřesaneč
Zbýšov B - Žleby B
Horušice - Hostovlice
Močovice - Vlkaneč

12. kolo, 9. – 10. listopadu od 14 hod.
Horní Bučice - Vlkaneč
Hostovlice - Močovice
Žleby B - Horušice
Okřesaneč - Zbýšov B
Potěhy - Horky
Vrdy B - Štrampouch
Církvice - Chotusice B

13. kolo, 16. – 17. listopadu od 13.30 hod.
Chotusice B - Horní Bučice
Štrampouch - Církvice
Horky - Vrdy B
Zbýšov B - Potěhy
Horušice - Okřesaneč
Močovice - Žleby B
Vlkaneč - Hostovlice

IV. TŘÍDA, SK. B

1. kolo, 24. – 25. srpna od 17 hod.
Rataje n. S. (so) - Zbraslavice B (ne)
Nové Dvory B (so) - Suchdol C (so)
Křesetice B (ne) - Červené Janovice B (háš.)
Kaňk B (ne) – Kačina (so)
Miskovice (so) - Kácov B (so)
Malín B (ne) – Soběšín (so)
Nepoměřice (so) - Malešov B (ne)

2. kolo, 30. srpna – 1. září od 17 hod.
Zbraslavice B - Malešov B
Soběšín - Nepoměřice
Kácov B - Malín B
Kačina - Miskovice
Červené Janovice B - Kaňk B
Suchdol C - Křesetice B
Rataje n. S. - Nové Dvory B

3. kolo, 7. – 8. září od 17 hod.
Nové Dvory B - Zbraslavice B
Křesetice B - Rataje n. S.
Kaňk B - Suchdol C
Miskovice - Červené Janovice B
Malín B - Kačina
Nepoměřice - Kácov B
Malešov B - Soběšín

4. kolo, 14. - 15. září od 17 hod.
Zbraslavice B - Soběšín
Kácov B - Malešov B
Kačina - Nepoměřice
Červené Janovice B - Malín B
Suchdol C - Miskovice
Rataje n. S. - Kaňk B
Nové Dvory B - Křesetice B

5. kolo, 21. - 22. září od 16.30 hod.
Křesetice B - Zbraslavice B
Kaňk B - Nové Dvory B
Miskovice - Rataje n. S.
Malín B - Suchdol C
Nepoměřice - Červené Janovice B
Malešov B - Kačina
Soběšín - Kácov B

6. kolo, 28. - 29. září od 16.30 hod.
Zbraslavice B - Kácov B
Kačina - Soběšín
Červené Janovice B - Malešov B
Suchdol C - Nepoměřice
Rataje n. S. - Malín B
Nové Dvory B - Miskovice
Křesetice B - Kaňk B

7. kolo, 5. – 6. října od 16 hod.
Kaňk B - Zbraslavice B
Miskovice - Křesetice B
Malín B - Nové Dvory B
Nepoměřice - Rataje n. S.
Malešov B - Suchdol C
Soběšín - Červené Janovice B
Kácov B - Kačina

8. kolo, 12. - 13. října od 16 hod.
Zbraslavice B - Kačina
Červené Janovice B - Kácov B
Suchdol C - Soběšín
Rataje n. S. - Malešov B
Nové Dvory B - Nepoměřice
Křesetice B - Malín B
Kaňk B - Miskovice

9. kolo, 19. - 20. října od 15.30 hod.
Miskovice - Zbraslavice B
Malín B - Kaňk B
Nepoměřice - Křesetice B
Malešov B - Nové Dvory B
Soběšín - Rataje n. S.
Kácov B - Suchdol C
Kačina - Červené Janovice B

10. kolo, 26. – 27. října od 14.30 hod.
Zbraslavice B - Červené Janovice B
Suchdol C - Kačina
Rataje n. S. - Kácov B
Nové Dvory B - Soběšín
Křesetice B - Malešov B
Kaňk B - Nepoměřice
Miskovice - Malín B

11. kolo, 2. – 3. listopadu od 14 hod.
Malín B - Zbraslavice B
Nepoměřice - Miskovice
Malešov B - Kaňk B
Soběšín - Křesetice B
Kácov B - Nové Dvory B
Kačina - Rataje n. S.
Červené Janovice B - Suchdol C

12. kolo, 9. – 10. listopadu od 14 hod.
Zbraslavice B - Suchdol C
Rataje n. S. - Červené Janovice B
Nové Dvory B - Kačina
Křesetice B - Kácov B
Kaňk B - Soběšín
Miskovice - Malešov B
Malín B - Nepoměřice

13. kolo, 16. – 17. listopadu od 13.30 hod.
Nepoměřice - Zbraslavice B
Malešov B - Malín B
Soběšín - Miskovice
Kácov B - Kaňk B
Kačina - Křesetice B
Červené Janovice B - Nové Dvory B
Suchdol C - Rataje n. S.