K lepším výsledkům, hernímu projevu i postavení v tabulce by mohla přispět dobrá příprava. „S přípravou jsem spokojený. Chodili jsme na tréninky v dobrém počtu a kluci to odmakali,“ potěšil zimní dril trenéra uhlířskojanovického celku Martina Dotlačila.

V přípravných zápasech se mužstvu dařilo. I když to ale není záruka úspěchu i v bojích o mistrovské body. „Se zápasy jsem spokojený. Poměřili jsme síly s kluby z jiných skupin I.B tříd a jednoho z I.A třídy. Vše jsme vyhráli, takže spokojenost,“ pochvaloval si přátelské zápasy Dotlačil.

V kádru došlo k mírnému pohybu. „Přišel k nám Tomáš Vyhnánek s Hlízova, za což jsem rád, že jsem ho konečně ukecal,“ smál se trenér Uhlířských Janovic. Určitě on i příznivci týmu čekají od útočníka góly. „Navíc se uzdravil Tomáš Kopp, který je velmi platný vepředu a dával celou přípravu góly,“ zaradoval se z uzdravení ofenzivního borce trenér. Naopak kádr opustil gólman Karban. „Odešel od nás Luboš Karban, který se tak rozhodl a nemohli jsme nic dělat,“ podotkl Dotlačil.

Tomu se současné postavení v tabulce nezamlouvá, jeho ambice směřují výše. „Cíl do jara je určitě vylepšit umístění. Chtěli bychom být do čtvrtého nebo pátého místa,“ přeje si trenér Uhlířů Martin Dotlačil a jedním dechem dodal: „Myslím, že o postupujících je jasno.“


Načítám tabulku ...