„Utkání, výsledek ani obdržené góly nijak hodnotit nebudu. Neodehráli jsme špatný zápas, ale co mě zaráží je to, že jsem musel o poločase střídat naší brankářskou jedničku, Tomáše Cudlína, který své střídání odůvodnil tím, že jede na finále futsalu mezi Chrudímí a Benagem," mrzelo a zaráželo trenéra Zruče Michala Váňu, který pokračoval v hodnocení: „Do branky proto musel mladý brankář Daněk, který jinak chytá jen za náš B-tým."

Zruč kopala dvě penalty, ale jen z jedné se jí podařilo skórovat. „Bohužel jsme za stavu 1:1 neproměnili navíc pokutový kop. Kdybychom dali gól, zápas by vypadal jinak a třeba bychom zvítězili, ale to se ve fotbale stává. Druhou penaltu už Zeman proměnil," konstatoval Michal Váňa.

Miřetice – Zruč nad Sázavou 3:2 (1:1)Branky: 41. Přitasil, 54. Jantač, 71. Jandák – 36. a 75. pok. kop Zeman. Rozhodčí: Chrudimský – Novotný, Drábek. ŽK: Hájek (Zruč). Bez ČK. Diváci: 70.
Miřetice: Novák – Jandák, Jantač, P. Čáp, Macko, Turek (77. Staněk), Filip, Hoch (80. Moudrý), K. Čáp, Vondráček (90. Lalouček), Přitasil. Trenér Pavel Hájek.
Zruč nad Sázavou: Cudlín (46. Daněk) – Z. Louda, Hájek, Jelínek, Jouza, Viktora, Petrů, Janda (67. Havel), Martinák (62. Brabec), Zeman, Koudela. Trenér Michal Váňa.

Adam Procházka