Pardubice B – Kutná Hora 3:0 (1:0)

Podle kutnohorského trenéra Radima Truksy byly Pardubice posíleny o hráče z druholigového A-týmu: „Proti nám nastoupilo hodně kvalitní mužstvo, které bylo posíleno o hráče z áčka, ale to nemělo na zápas takový vliv. My jsme podali nejhorší výkon na podzim a zápas nemohl dopadnout jinak. Ani mě tolik nemrzí porážka jako předvedený výkon, který byl bez pohybu, agresivity a špatný dopředu. Ani naše defenziva nebyla dobrá. Soupeř si vytvořil šest šancí a tři dokázal proměnit. V zápase jsme neměli naději na úspěch."

Své šance řešili domácí jednoznačně. Šimon moc práce neměl. „Dva góly jsme dostali z brejků. Třetí branku jsme inkasovali po odraženém balonu a střele do šibenice. Dá se říct, že David Šimon si pořádně nesáhl na balon, protože buď šance domácích skončily vedle brány, nebo gólem," zhodnotil zápas Radim Truksa.

Statistiky

Kutná Hora: Šimon – Skokan, M. Tomíšek (66. Kozel), Jeníček, Filipec – Urban, Černohlávek (46. Mach), J. Vančura (46. Wolf), Auer – A. Schwarz, Melechovský. Trenér Radim Truksa.