Polaban Nymburk - Kutná Hora 0:4 (0:2)

První dobrou šanci hostů měl ve třetí minutě Jahoda, ale střela šla nad. V 7. minutě měli šanci domácí, ovšem míč, který skákal na brankové čáře, nedokázali domácí uklidit do branky. V 9. minutě zahrával Pospíšil trestný kop, po kterém se k míči dostal R. Menšík. Jeho pohotová střela skončila na tyči domácí branky. Ve 24. minutě z voleje střílel Pospíšil, ale vedle. Ve 28. minutě šel sám na branku M. Rezler, trefil pouze nohy domácího brankáře. Ve 35. minutě se hosté dočkali. Fedor poslal centr do vápna, kam si nabíhá R. Menšík a hlavou střelil první branku zápasu - 0:1. Ve 39. minutě měli šanci domácí, střelu brankář vyrazil na roh a po jeho rozehrání domácí stříleli vedle.

V 50. minutě předvedl sólo Pospíšil, nahrál na M. Rezlera, ale jeho slabé zakončení k brance nevedlo. V 51. minutě se situace opakovala s rozdílem, že domácí odvrátili na roh. V 54. minutě se po individuální akci prosadil opět R. Menšík a zvyšoval na 0:2. Hosté předváděli další šance, ale ani Fedor nebo Pospíšil branku nevstřelili. V 73. minutě Pospíšil posunul míč Jahodovi, ten střílel do břevna domácí branky. Odražený míč pohotově uklízí Poklop do branky a zvyšuje na 0:3. V 76. minutě Poklop předvedl pěknou samostatnou akci, nakonec obešel i brankáře a vstřelil další branku - 0:4.