Viktoria Sedlec nedala 180 minut branku a až v pátém zápase našla svého přemožitele, stal se jím celek Nových Dvorů.

Utkání, které řídil Jaroslav Rynda z Kutné Hory, začalo s pětiminutovým zpožděním. Čekalo se na příchod novodvorského brankáře Černého. První poločas byl vyrovnaný na obou stranách. Hra se odvíjela převážně ve středu hřiště. Rozhodčí Rynda rozdal v úvodu pár žlutých karet, aby ukázal, kdo je pánem na hřišti. Již v 5. min. se mohla Viktorka dostat do vedení. Na Spáčilův dlouhý aut z levé strany si na zadní tyč naběhnul útočník Reichert, ale trefil jen ochranou síť za brankou. V 27. min. po Vavřinově trestném kopu z levé strany se odražený míč dostal ke Hvězdovi, který pohotovou střelou vyprášil rukavice Černého tak, že míč skončil v autu. Z následujícího rohu Viktorka nic nevytěžila. Trestné kopy či rohové kopy v podání Viktorky byly buď dlouhé a nepřesné nebo končily v náruči brankáře Černého. V 35. min. po skrumáži před sedleckou bránou se do dobré šance dostal útočník Lev, ale z těžkého úhlu napálil do boční sítě. Oba soupeři v závěru prvního poločasu stříleli z dálky, ale branku nedali. Proto se šlo do kabin bez branek.

Přestože Viktorka začala ve druhém dějství mnohem aktivněji, byla to ona, která nakonec inkasovala. V 52. min. se Nové Dvory ujaly vedení 1:0. Po centru Lva z pravé strany se prosadil Pospíšil a vsítil jedinou branku zápasu poté, co nastalo nedorozumění mezi brankářem Ullmanem a sedleckou obranou. Viktoria Sedlec po 412 minutách inkasovala. Po hodině hry Viktoria Sedlec začala hrát na tři útočníky, do útoku se posunul Jaroslav Poul. O tom, že má dobře postavené tyče, se brankář Černý přesvědčil v 63. min.. Po akci v níž byla Viktorka nejblíže vyrovnání. Po rohovém kopu Hvězdy z pravé strany a střele Macháčka ze šestnáctky se míč dostal k Reichertovi, který orazítkoval levou tyč. Viktorka musela neplánovaně střídat. Útočník Lev z Nových Dvorů vytasil drápy takovým způsobem, že Tvrdý musel být střídán pro zranění kotníku. Hosté mohli zvýšit náskok na 0:2, ale kvůli ofsajdu gól neplatil. V 79. min. na hranici vápna se útočník Lev protáhl obranou Sedlece a prostřelil brankáře Ullmana, ale branka nebyla uznána pro ofsajd. A když už Viktorka vstřelila branku, tak neplatila pro útočný faul. Jako v 89. min. po trestném kopu Spáčila z pravé strany se Vavřina dobře zorientoval a vymetl levou šibenici. Ani v nastavení v 94. min. se hlavou neprosadil Spáčil po rohovém kopu Hvězdy, když hlavičkoval těsně nad. I přes útočnou snahu domácích v závěru, utkání skončilo vítězstvím Nových Dvorů.

Sedlec - Nové Dvory 0:1 (0:0)

Branka: 52. L. Pospíšil. Rozhodčí: Rynda. ŽK: 4/3 (Zdychynec, Tvrdý, Kožnar, Vavřina - Lev, Rajchman, Zelený). Diváci: 50. Sedlec: Ullman - J. Poul, Macháček, Zdychynec, Kožnar - Němec (60. Hyka), L. Tvrdý (70. M. Poul), Jak. Spáčil, Hvězda - Vavřina, Reichert (80. Vrba). N. Dvory: Černý - Rajchman, Špírek, Zelený, D. Pavlík - Melezínek (85. J. Pátek), Brožek, Jan Rak, J. Procházka (60. Kokeš) - L. Pospíšil, Lev.

Zdroj: Martin Schnabl