Jak viděl autor tří branek utkání, které jeho tým vyhrál v Paběnicích 6:0? „První poločas jsme měli mírnou převahu, z níž jsme ale vytěžili pouze jeden gól, navíc tato branka byla z kategorie šťastných. Miloslav Chvátal vracel hlavičkou přetažený centr zpět před bránu a míč skončil v brance. Měli jsme i další šance, ale kvůli své zbrklosti jsme je neproměnili," shrnul dění v prvním poločase Ondřej Císař.

Druhá branka rozhodla. „O přestávce jsme si řekli, že se musíme zklidnit a hlavně nezaspat začátek poločasu. Stal se ale pravý opak. Než jsme se rozkoukali, objevil se paběnický hráč sám před Potměšilem, ale naštěstí mířil mimo. Začátky poločasů nás zatím v této sezoně dost trápí. Pak jsme ale přidali druhý gól, když jsme šli s Chvátalem dva na jednoho a on prostřelil vše, co mu stálo v cestě," popsal druhý gól Staru a dodal: „Tato branka domácí položila a zbytek zápasu se odehrával pouze na jejich polovině a my přidali další čtyři góly."

Ondřej Císař nastřílel hattrick během dvaceti sedmi minut. „První gól jsem dal po pěkné přihrávce za obranu od Krajíčka, šel jsem sám na bránu a přehodil brankáře, který byl mimo vápno, a následně jsem dokopl míč do prázdné brány. Druhou trefu jsem přidal po úniku dva na jednoho s Karlem Koudelkou. Chtěl jsem mu přihrát, aby mohl jít sám na brankáře, ale obránce mou přihrávku vystihl, ale naštěstí ji sklepl přímo mně do běhu a sám na bránu jsem šel nakonec já a proměnil jsem. Hattrick jsem završil po pěkné kombinaci na velkém vápně s Vojtěchem Vondrou, který mi prostrčil míč mezi obránci, já pak obešel brankáře a střílel do prázdné brány," popsal své tři trefy střelec kola.

V Tupadlech kromě Ondřeje Císaře pálí ostrými i Miloslav Chvátal. „S Mildou se hecujeme už dlouho. Pořád mi říká, že bych mohl začít dávat už i důležité góly. Jsem rád, že se nám spolu v útoku daří. Hodně si rozumíme a snažíme si vyhovět. Jen mu vyčítám, že mi nenahrává, když jde sám z úhlu a já jsem sám před brankou. Snad na tom zapracuje," říká s úsměvem tupadelský Ondřej Císař.

Adam Procházka