Sázava – Bělá p. Bezdězem 6:2 (2:1)

„Hráli jsme utkání, které jsme museli vyhrát, abychom se udrželi nahoře. Mnichovo Hradiště se na nás trochu cpe a hraje dobře. Neříkám však, že by se to tímto zápasem rozhodlo. Chtěli jsme doma vyhrát a potěšit diváky, kteří za námi stáli, když jsme hráli proti silným soupeřům. Trochu jsme jim udělali radost," usmíval se hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.

„Bělá sice hraje ve spodu tabulky, ale věděli jsme, že u nich jsme se štěstím vyhráli. Náš výkon byl však dobrý," chválil Chuchla a pokračoval: „Kluci dobře kombinovali a nebáli se hrát s balonem. Kombinace byly plynulé a celé utkání jsme měli pod kontrolou. I když občas jsme měli problémy. Utkání jsme chvílemi zdramatizovali."

Sázava totiž vedla 1:0, mohla výsledek potvrdit, ale místo toho Bělá ve 35. minutě vyrovnala. Domácí nakonec uklidnil druhý gól těsně před přestávkou. Po přestávce Sázava zvýšila na 3:1, jenže vzápětí znovu inkasovala. Na vyrovnání nedošlo a Sázava nakonec soupeře přestřílela.

StatistikyBranky Sázavy: Foltýn 2, Švec 2, Říčař 2. Sázava: Burcev – Mařinec, Chuchla, Říčař, Král – Jelínek (80. Marek), Šmídek, Štěpán (70. Krčmář), Konečný – Švec (83. M. Danko), Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.