„Jsem relativně spokojený. Zápas jsme dohráli v osmi lidech, což není moc dobré. V utkání byly menší i větší emoce,“ smál se po skončení duelu hrající trenér Pavel Chuchla. Podle něj trojice sudích Stumpf, Hanák a Polák absolutně zápas nezvládla. „S Divišovem jsme hráli od jejich postupu třikrát a dostali jsme s nimi pět červených karet, což hovoří za vše,“ upozornil Chuchla.

První poločas hosté vyhráli 2:1. Za domácí se trefil Dušek, který ale byl v 61. minutě po druhé žluté kartě vyloučen. V deseti se Sázavě podařilo srovnat. Devět minut před koncem srovnal Marčík na 2:2, ale vzápětí rozhodčí pískl pro hosty desítku. „Kterou viděl jen on,“ zlobil se Chuchla, jenž se po odpískání obořil na protihráče a dostal také červenou kartu. Třetí červenou obdržel domácí Kozák až po zápase, když si na sudího vylil svou zlost. 

Nicméně dva body Sázava má. „Bojovali jsme a dřeli. Nepředvádíme nic velkého, ale dva body nás drží ve hře o záchranu,“ oddychl si Chuchla a vzpomněl si ještě na jeden vtipný moment: „Při penaltách kopeme vždy na branku u diváků blízko hospody. Rozhodčí nás poslal na druhou stranu, tak se přemístili i diváci. Hosté tlak neunesli a všechny penalty poslaly do řeky Sázavy. Jinak druhý poločas se hrál asi šedesát čtyři minut.“ 

Sázava – Divišov 3:2p

Branky: 24. Dušek, 81. Marčík – 7. Hanuš, 31. Pekárek. ČK: 61. Dušek, 84. Chuchla, po utkání Kozák - vš. domácí).

Sázava: Burcev – Marčík, Chuchla, Sedláček, Jelínek, Dušek, Keltner, Král, Marek Chrpa, Brunclík (55. Martin Chrpa), Kozák. Hrající trenér Pavel Chuchla.