„Vršovice hrály s rozestavením tři-pět-dva, což bylo pro naši hru složitější. Chvilku jsme se do toho rovnali. Soupeř hrál dobře, měl dobrý pohyb a šikovné fotbalisty. Nám malinko chyběl na začátku utkání pohyb. V prvním poločase to ve středové a útočné řadě nebylo ono. Útočníkům chvíli trvalo, než se rozběhali," kritizoval výkon svých hráčů trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Po přestávce se hra Sázavy zlepšila. „Hráli jsme přímočařeji, byli jsme přesnější v kombinaci a finálních přihrávkách. Vyrovnali jsme na dva-dva. Pak jsme sice ještě dostali nešťastnou branku, ale v závěru jsme měli více sil. Hodně jsme prostřídali. Ze standardky a z protiútoku jsme zápas otočili," těšilo domácího kouče.

„Oproti středečnímu zápasu, kdy jsme byli v tempu okamžitě, nám to dneska trvalo. Postupně jsme se do zápasu dostali a nakonec naše hra úplně špatná nebyla. I když ve středu jsme hráli lépe," dodal Pavel Chuchla.

Sázava – Union Vršovice 4:3 (1:2)Branky Sázavy: Keltner, Chuchla, Marčík, Kozák.

Sázava: Burcev – Dušek, Mařinec, Říčař, Král – Konečný, Šmídek, Keltner, Foltýn – Svoboda, Marčík. Střídali: Kozák, Marek Chrpa, Martin Chrpa, Chuchla, Hrbek. Trenér Pavel Chuchla.