„Hodnocení je jednoduché," usmíval se trenér Sázavy Pavel Chuchla, „Vstup do utkání se nám vydařil stejně jako celá první půlka, která byla hodně kvalitní." Hned v 2. minutě totiž vstřelili hosté úvodní branku. „Hráči začali produkovat dobrou hru plnou pohybu, nabízení, narážeček a především kolmých přihrávek za obranu. Domácí s tím měli velké problémy. Vytvářeli jsme si dostatek šancí, ale od stavu dva nula jsme některé neproměnili. Trochu jsme měli na lavičce strach, aby se zápas nezvrtnul. Nicméně jsme vedení před poločasem potvrdili krásnou třetí brankou obránce Krále, což zápas rozhodlo," říkal Chuchla.

Druhá půlka už nebyla ze sázavského pohledu tak dobrá. „Hráči cítili, že je zápas rozhodnutý a plynulost hry nebyla taková. Utkání jsme v klidu dohráli a výsledek jsme potvrdili čtvrtou brankou. Jsme rádi, že jsme zvítězili ve dvou utkáních po sobě. V tabulce jsme se posunuli do klidnějších vod," dodal Pavel Chuchla.

Červené Pečky – Sázava 0:4 (0:3)Branky: 3. Říčař, 12. Švec, 38. Král, 80. Foltýn. Sázava: Burcev – Mařinec, Šmídek, Říčař, Král – Jelínek, Konečný, Bárta, Kuchler (84. Marek) – Švec (88. Danko), Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.