Sázava – Mnichovo Hradiště 5:0 (2:0)

„Ze zápasu jsem měl trochu obavy, protože jsem soupeře dvakrát viděl a je to šikovné mužstvo, které rádo kombinuje. Navíc mají mladší hráče a kolem tři zkušené. Věděl jsem, že k nim musíme mít rychlý přístup a hodně je presovat, abychom je do ničeho nepustili. Naše mužstvo jsem na to upozornil. Hrálo se na náročném, i když výborně připraveném terénu. Zápas nebyl pro oba týmy jednoduchý," prozradil předzápasovou taktiku hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.

A taktika na soupeře platila. „Začátek byl vyrovnaný a po deseti minutách se hosté dostali do dvou šancí, které přišly po našich chybách. Přežili jsme to, dali jsme šťastný gól. Od té doby jsme byli na hřišti jenom my a soupeře jsme válcovali. Pomohlo nám, že jsme dali do přestávky i druhou branku," upozornil Chuchla.

„Hned na začátku druhé půle jsme dali třetí branku a soupeř ztratil motivaci. Dali jsme další dvě branky a to jsme mohli ještě dvě přidat. Soupeře jsme do žádných šancí nepouštěli a měli jsme po dlouhé době klidný druhý poločas," usmíval se trenér Sázavy a pak zvážněl: „Radost nám kalí červená karta pro Štěpána, kterou dostal v 90. minutě po dvou žlutých kartách."

Statistiky

Branky Sázavy: Foltýn, Kuchler, Švec 3. ČK: 90. Štěpán (S). Sázava: Burcev – Sedláček, Chuchla, Říčař, Král – Jelínek (75. Svoboda), Šmídek, Štěpán, Kuchler (55. Konečný) – Švec, Foltýn. Hrající trenér Pavel Chuchla.