„Od začátku jsme dostali soupeře pod tlak a hráli jsme dobře. Začátek zápasu nám vyšel, i když je Lhota celek, který nám nesedí, a máme s ní negativní bilanci. Na soupeře jsme se hodně připravovali, byli jsme aktivní a dostali jsme se do vedení. Měli jsme další dvě dobré šance, ale deset minut před koncem hosté udělali dobrý protiútok a vykombinovali míč na rohu velkého vápna. Pak už to jejich hráč doklepl a vyrovnal," popisoval zápas hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Obdržená branka nás trochu vykolejila a těsně před přestávkou jsme inkasovali druhý gól, což je u nás v poslední době doma pravidlo, že o přestávce prohráváme."

Po přestávce Sázava alespoň vyrovnala. „Ve druhé půlce jsme museli šlapat a makali jsme na krev. Po soupeři jsme šli, co to šlo. Hráči hráli na doraz. Nakonec vyrovnal Říčař nádhernou hlavičkou do šibenice. Oběma týmům už docházely síly a nepodařilo se nám vstřelit třetí branku. Zápas byl i tak velmi dobrý. Dobrý výkon předvedli i rozhodčí, hra měla spád a po mokrém terénu balon létal. Zápas se musel velké návštěvě líbit," dodal Chuchla.

Sázava – Dlouhá Lhota 2:2 (1:2)Branky Sázavy: Konečný, Říčař.

Sázava: Hrbek – Konečný, Srba, Chuchla, Král – Jelínek, Šmídek, Martin Chrpa, Foltýn (60. Říčař) – Švec, Fantys. Hrající trenér Pavel Chuchla.