„Sehráli jsme zápas s týmem z horních pater tabulky. Rejšice hrají dobrý fotbal, mají silný kádr a věděli jsme, že půjde o velmi náročné utkání," zahájil sázavský trenér Pavel Chuchla.

Sázavu nadále provázejí problémy s hráčským kádrem. „I před sobotním zápasem jsme měli velké problémy s tím, jak složit základní sestavu. Máme mnoho zraněných a nemocných hráčů. Navíc Bartek, který nám pomáhal v minulých zápasech, dnes musel hrát za své Votice, protože došlo ke střetu termínů. Navíc já jsem si zranil koleno, takže si také minimálně tři týdny nezahraji," popsal kritickou situaci Chuchla, ale dodal: „Přesto jsme šli do zápasu s otevřeným hledím. Věřili jsme, že předvedeme dobrý výkon. Bohužel se nám zásluhou nekoncentrovanosti nepodařil začátek utkání a inkasovali jsme brzký gól. Po obdržené brance jsme se srovnali a začali jsme hrát a vytvářet si šance. Konkrétně dvakrát se ocitl v šanci Švec a po jedné šanci měli Marek a Jelínek. Branku jsme tedy klidně mohli vstřelit, ale nepodařilo se."

Po neproměněných šancích přišel trest. „Bohužel jsme poté inkasovali druhou branku asi po dvaceti minutách hry. Tato branka byla naprosto zbytečná," řekl Chuchla.

„V druhém poločase jsme se chtěli pokusit srovnat skóre. Hned ve druhé minutě šel Foltýn sám na brankáře Rejšic, ale netrefil branku. Poté se opět octl v šanci Švec, ale nedal. Hra byla vyrovnaná. Rejšice měly snahu utkání kontrolovat a kouskovat jej," prozradil Chuchla a navázal: „Shrnul bych to tak, že jsou to pro nás ztracené body, protože si myslím, že minimálně na bod jsme měli. Bohužel se nám to nepovedlo a Rejšice zaslouženě vyhrály," uznal trenér Chuchla.

Hned v 5. minutě se zranil Knotek. „Jiří Knotek hrál za béčko a do kádru áčka už nenakoukl přes dva roky, ale v naší situaci jsme Jirku stáhli do áčka, aby nám pomohl. Bohužel hned při rozcvičení, si natáhl sval. Přesto jsme to zkusili, ale již po pěti minutách bylo jasné, že zápas nedohraje a musel být nahrazen Markem," objasnil důvod brzkého střídání sázavský trenér.

Sázava – Rejšice 0:2 (0:2)Sázava: Burcev - Mařinec, Šmídek, Říčař, Král - Jelínek, Knotek (5. Jiří Marek, 75. P. Hrbek), Konečný, Kuchler - Švec, Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.

Adam Procházka