„Zápas hodnotím vcelku kladně. Soupeř je hodně zkušený, i když nehrál v kompletním složení. Nicméně se jedná o dobré mužstvo, které umí kombinovat a hraje dobrý fotbal v Pražském přeboru. Šlo o dobrou prověrku," představil soupeře domácí trenér Pavel Chuchla.

„Celý týden jsme dobře trénovali. Dali jsme si trénink i v sobotu ráno. Chtěli jsme utkání pojmout tak, že do něj půjdeme i s lehkou únavou. Hráči pracovali kvalitně," chválil sázavský trenér své svěřence a pokračoval: „V týmu je trochu konkurence, takže se všichni snaží a makají. V zápase to bylo znát. Kromě prvních sedmnácti minut, kdy jsme byli nepřesní, a hledali jsme se v mezihře. Poté už naše hra měla kvalitu."

Zápas rozhodl jediným gólem Jakub Švec. „Soupeř dobře kombinoval a my jsme nereagovali na přihrávky středem hřiště. Pak jsme je však zachytávali a chodili jsme do protiútoků. Měli jsme asi tři vyložené šance, z nichž jsme jednu proměnili. Ve druhé půlce jsme hru hodně kontrolovali. Hosty jsme do ničeho nepustili. My jsme měli mraky přečíslení a samostatných úniků, ale byli jsme nedůrazní," dodal Chuchla.

Sázava – ČAFC Praha 1:0 (1:0)Branka: Švec.
Sázava: Burcev – Marek Chrpa, Wolf, Říčař, Král – Jelínek, Šmídek, Konečný, Martin Chrpa – Švec, Srba. Střídali: Pohorský, Chuchla, Foltýn, J. Hrbek. Trenér Pavel Chuchla.