„Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání. Vlétli jsme agresívně na soupeře a naše hra měla šťávu, dokonce jsme dali gól, ale nebyl nám pro ofsajd uznán. Potom se nám ale zranil pravý obránce Sedláček, který si udělal něco se svalem. Trochu se naše hra rozhodila a vzápětí jsme inkasovali. Při gólové situaci měl pravděpodobně náš brankář vyběhnout, nicméně nestalo se tak, a pak soupeř míč dostal do branky," uvedl sázavský trenér Pavel Chuchla a navázal: „Naše hra přesto nebyla nejhorší. Šli jsme sami na branku, ale nedali jsme. Poté Říčař neproměnil pokutový kop, když přestřelil branku. Tento moment utkání hodně ovlivnil. Místo toho, abychom srovnali z penalty na jedna-jedna, tak domácí chvíli potom zvýšili na poločasových dva-nula."

Sázavě se zvrat v druhém poločase nepovedl, naopak ještě jednou inkasovala. „Po změně stran jsme se snažili s výsledkem něco udělat. Tlačili jsme na soupeře, měli jsme převahu, ale šancí bylo pomálu. Domácí pozorně bránili a nám chyběla poslední přihrávka k tomu, abychom se dostali do šance. V osmdesáté páté minutě jsme pak obdrželi třetí gól," popsal druhý poločas Chuchla a na závěr dodal: „S výkonem mužstva, i přes prohru nula-tři, jsem relativně spokojen. Tým šlapal, chtěl zápas vyhrát, ale udělali jsme individuální chyby při obdržených brankách. Zároveň jsme ale branky, které jsme mohli dát, nedali, a proto je výsledek takový, jaký nakonec je."

Poříčany - Sázava 3:0 (2:0)Sázava: Burcev – Sedláček (10. J. Jelínek), Chuchla, Říčař, Král – Srba, P. Jelínek (80. Marek Chrpa), Šmídek, Martin Chrpa – Konečný, Švec. Hrající trenér Pavel Chuchla.

Adam Procházka