„Zápas byl hodně náročný, protože ve dvacáté páté minutě jsme měli vystřídané dva hráče pro zranění. Jeden si poranil sval (Říčař), druhý zase koleno (Svoboda). Snad to nebude nic dramatického. Začátek byl teda výborný," řekl ironicky trenér Sázavy Pavel Chuchla a začal hodnotit samotnou hru: „Přitom v prvních pěti minutách jsme měli dvě vyložené šance, ale neproměnili jsme je. Pak se hra mlela tam a zpátky. Po střídání se naše hra rozbila a ke konci první půle se zase malinko urovnala. Nebylo to ideální, scházela nám trpělivost."

Trpělivost přinesla růže v 60. minutě. „Ve druhé půlce jsme začali svižně a nakonec jsme vstřelili gól, když unikl po křídle Král a trefil se pod břevno. Střelec gólu se však zranil a museli jsme střídat potřetí. V závěru už jsme výsledek ubránili. Nebylo to však jednoduché, čelili jsme nakopávaným míčům a došlo na dvě situace, kdy to nebylo příjemné. Tři body jsme potvrdili druhou branku po brejku do otevřené obrany. Vítězství si velice ceníme a vážíme, protože vývoj zápasu byl velmi složitý," usmál se Chuchla.

Sokol Luštěnice – Kavalier Sázava 0:2 (0:0)Branky: 60. Král, 90. Keltner. Rozhodčí: Divilek – Kotlár, Ducký. ŽK: Hrdlička, Grus – Foltýn, Marek Chrpa. Diváci: 80.

Luštěnice: Řezáč – Lasák, Hůlka, Pavlíček, Horák (46. Holčapek), Podzimek (69. Miškovský), Sabol, Hrdlička, Korec (46. Grus), Kopa, Mudroch. Trenér Jiří Maruška.

Sázava: Burcev – Foltýn, Říčař (14. Mařinec), Dušek, Šmídek, Král (66. Chuchla), Švec (74. Marek Chrpa), Martin Chrpa, M. Svoboda (24. Keltner), Kozák, Marčík. Hrající trenér Pavel Chuchla.