„Zápas se nezačal vyvíjet úplně dobře. Nechtěli jsme dělat chyby na naší půlce. Cílem bylo hrát jednoduše dopředu. Jenže v jedenácté minutě nám soupeř chytl přihrávku přes střed a dostali jsme gól. Šest minut poté jsme udělali podobnou chybu na středu, vyrobili jsme faul a dostali červenou kartu,“ popsal začátek zápasu trenér Sázavy Pavel Chuchla. Podle něj byla přísná. „Sedmdesát minut v deseti se nehraje moc dobře,“ doplnil kouč.

I když mají Kosmonosy kvalitní kádr, tak si Sázava vypracovala dvě dobré příležitosti. „Nedali jsme je, což je velká chyba,“ litoval Chuchla a pokračoval: „Škoda, že jsme do přestávky nevyrovnali. Začátkem druhé půle jsme totiž inkasovali druhý gól po další chybě. Pak už nebylo moc o co hrát, i když jsme šli za stavu dva-nula sami na bránu, ale opět jsme nedali.“ Na 3:0 dal Scheufler a závěrečný gól trefil domácí Sítař na konci zápasu do šibenice.

„Zápasy si komplikujeme sami. Někteří hráči neplní to, co si řekneme v kabině. Ve hře jsou chyby, které by se v ní neměly objevovat,“ dodal sázavský kouč.

Kosmonosy – Sázava 4:0 (11. a 51. Keszeg, 78. Scheufler, 86. Sítař). ČK: 17. Svoboda (S). Sázava: Burcev – Marčík, Švehla, Jelínek, Dušek, Svoboda, Keltner, Král, Švec, Martin Chrpa, Marek Chrpa. Trenér Pavel Chuchla.