„První půlka byla vcelku dobrá. Dostali jsme se do tří vyložených šancí. Já jsem ve dvacáté minutě trefil břevno z rohového kopu. Poté šel Keltner sám na bránu, ale gólman ho vychytal, a chvíli na to střílel úplně sám po dlouhém autu Šmídek, jenže míč trefil slabě. Bohužel, v pětačtyřicáté minutě jsme hlavou dostali „kabiňáčka"," litoval trenér Sázavy Pavel Chuchla.

A po pauze inkasovali hosté podruhé. „Krátce po přestávce jsme dostali druhý gól. Ještě jsme to různě zkoušeli, měli jsme náznaky šancí, ale nic už se neurodilo. Výkon nebyl úplně špatný, ale první půli jsme ztratili díky neproměněným šancím. Kdybychom vedli, tak by byli domácí nervózní," uvědomil si Chuchla.

Vraný – Sázava 2:0 (1:0)Branky: 45. a 47. Urban. Rozhodčí: Kočárek - Tvaroh, Kuka. ŽK: Zelenka - Burcev, Marek Chrpa. Diváci: 81.

Vraný: Sailer - Šafner (78. Novák), Prágl, Urban, Hodzič, Nana (67. Kujal), Zelenka, Fujdiar, Hadač (86. Hlavatý), Jaráb, Rada. Trenér Maroš Klimp.

Sázava: Burcev – Dušek, Kozák, Říčař, Chuchla – Mařinec (51. Marek Chrpa), Šmídek, Martin Chrpa, Král – Keltner, Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.