Sázavu srazily dva góly, které orámovaly přestávku

Vraný – Fotbalisté Sázavy prohráli nedělní zápas krajského přeboru na hřišti Vraného 2:0. Přitom za stavu 0:0 měli velké šance na skórování.

6.6.2016

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Michal Pavlík

„První půlka byla vcelku dobrá. Dostali jsme se do tří vyložených šancí. Já jsem ve dvacáté minutě trefil břevno z rohového kopu. Poté šel Keltner sám na bránu, ale gólman ho vychytal, a chvíli na to střílel úplně sám po dlouhém autu Šmídek, jenže míč trefil slabě. Bohužel, v pětačtyřicáté minutě jsme hlavou dostali „kabiňáčka"," litoval trenér Sázavy Pavel Chuchla.

A po pauze inkasovali hosté podruhé. „Krátce po přestávce jsme dostali druhý gól. Ještě jsme to různě zkoušeli, měli jsme náznaky šancí, ale nic už se neurodilo. Výkon nebyl úplně špatný, ale první půli jsme ztratili díky neproměněným šancím. Kdybychom vedli, tak by byli domácí nervózní," uvědomil si Chuchla.

Vraný – Sázava 2:0 (1:0)Branky: 45. a 47. Urban. Rozhodčí: Kočárek - Tvaroh, Kuka. ŽK: Zelenka - Burcev, Marek Chrpa. Diváci: 81.

Vraný: Sailer - Šafner (78. Novák), Prágl, Urban, Hodzič, Nana (67. Kujal), Zelenka, Fujdiar, Hadač (86. Hlavatý), Jaráb, Rada. Trenér Maroš Klimp.

Sázava: Burcev – Dušek, Kozák, Říčař, Chuchla – Mařinec (51. Marek Chrpa), Šmídek, Martin Chrpa, Král – Keltner, Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

Velké Přílepy – Nechceme, nechceme. Shodné odpovědi poskytli svým radnicím obyvatelé dvou obcí v blízkosti metropole, kteří v referendech se závazným výsledkem konaných souběžně s parlamentárními volbami dostali příležitost vyjádřit se k zamýšleným stavebním záměrům. A nezůstalo to bez ohlasu, který ještě může mít dohru.

Kostel v Bohdanči má novou fresku

Bohdaneč /FOTOGALERIE, AUDIO/ - Přičiněním Jana Mičánka dostal kostel v Bohdanči novou tvář. Po podrobném průzkumu specialistů v různých oborech byly objeveny nové skutečnosti týkající se kostela.

Příznivci rybích specialit si měli v Kácově z čeho vybírat

Kácov /FOTOGALERIE/ - Místní členové Petrova cechu pro zájemce připravili rybářské slavnosti na svém rybochovném zařízení v Račíněvsi. Návštěvníci měli na výběr mnoho lahůdek připravených z ryb. Uzený kapr a pstruh, smažené ryby nebo třeba rybí karbanátek.

Ze svatby spoluhráče zamířili Sršni pro první venkovní výhru

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Hokejisté Kutné Hory mají za sebou další kolo v rámci krajské ligy, ve kterém zavítali do Vlašimi. Sobotní den byl pro Sršně úspěšný, když zvítězili vysoko 7:1.