„Do osmdesáté první minuty jsme se drželi, ale poté rozhodla standardní situace, konkrétně rohový kop, ze kterého se domácí prosadili a rozhodli o své výhře. Celkově se nám v závěru standardky kupily, což byl problém,“ uvědomoval si trenér Sázavy Pavel Chuchla.

„První poločas jsme odehráli velice dobře. Měli jsme tři velké šance, stejně jako domácí. Naše hra byla dobrá a byli jsme nebezpeční. Drželi jsme i poměrně hodně míč. Bohužel do druhého poločasu už nenastoupil Král, který patří dlouhodobě k našim nejlepším hráčům, a to kvůli problémům se svalem. Navíc nám chyběl směrem do ofenzivy Keltner, a jelikož nemáme, jak tyto hráče nahradit, tak jsme do druhé půle šli s tím, že musíme zejména bránit. Domácí jsme pustili do tří obrovských šancí, které by se asi měli proměňovat, ale jim se to nepodařilo. Už to vypadalo, že bychom mohli zápas dotáhnout do penalt, nicméně jak jsem již řekl, začaly se nám kupit standardky, a nakonec tam bohužel jeden roh propadl, čímž se zápas rozhodl.“

Nakonec Sázavští prohráli 0:3. „Po obdržené brance jsme byli demotivovaní a inkasovali další dva, trochu zbytečné, góly. Hráči byli smutní z toho, že se nám nepodařilo udržet bezbrankový stav, soustřední opadlo a z nekoncentrace jsme tak ještě dvakrát inkasovali,“ uzavřel hodnocení Pavel Chuchla.

Záryby – Sázava 3:0 (81. a 89. Krulich, 84. Vytlačil). Sázava: Hrbek – Marčík, Sedláček, Chuchla, Jelínek, Dušek, Sochor (87. M. Danko), Král (46. A. Danko), Martin Chrpa, Marek Chrpa, Kozák. Trenér Pavel Chuchla.