Čáslav – Živanice 2:3

„Hráli jsme s kvalitním soupeřem, který dobře kombinoval a byl zkušený. V prvním poločase jsme chtěli vycházet ze zajištěné obrany a hrát na brejky, celkem se nám dařilo i kombinovat a dostali jsme se i do několika možností. Převaha ale byla na straně soupeře,“ popsal první poločas utkání trenér čáslavského mužstva Roman Kučera. „Ve druhém poločase jsme šli do vedení dva jedna, přesto měl náš výkon sestupnou tendenci. Živanice nás přehrávaly a také skóre otočily. Šanci jsme dali všem hráčům, které jsme měli k dispozici, ještě nám chyběli Čuchal, Petrů, Nešpor, Schovanec, Hybler a Vencl,“ uvedl kouč Čáslavi. „Hráči si stále zvykají na nový herní systém, ale stále máme hodně rezerv.“

V sestavě Čáslavi se objevili dva nováčci v obraně. Angličan Luis a Matyáš Hanč z Pardubic. „U prvně jmenovaného šlo o zkoušku, kterou jsme ukončili. Hráč nebyl lepší než naši kluci. Hanče jsme získali z Pardubic, měl by vyztužit naši obranu,“ podotkl kouč Kučera.

Branky: Slavík, Vilím. Čáslavi. Poločas: 1:1.

Čáslav: Vyhnánek (60. Beran) – Mráz (46. Peca), Luis, Hanč – Kučera (46. Mach) – Kraj (46. Konyvka, Bašek (46. Ronovský), Junek, Slavík (46. Vilím) – Turyna (46. Peterka), Hejný (46. Chábera).