Minižákům Sparty Kutná Hora se opět dařilo na výbornou, ve všech třech utkáních ve skupině zvítězili a potom i v nadstavbovém finálovém utkání. Spolehlivě opět zachytala dvojice brankářů Kotěšovec - Matoušek a v poli se o většinu branek postarala dvojice Procházka a Bandi.

Pošesté tak minižáci slavili na jaře turnajové vítězství a bezkonkurenčně obsadili 1. místo v celkové tabulce soutěže. Vždyť na jaře odehrál tento tým 28 turnajových utkání s bilancí – 27 vítězství a 1 remíza! Velkou pochvalu za výborné jarní výsledky zaslouží celý kolektiv minižáků Sparty Kutná Hora!

Sestava a branky minižáků Kutné Hory: Kotěšovec (br – 5), Matoušek (br) - Procházka 26, Bandi 20, Horáková K. 2, Ginter 1, Horák a Gregor. Trenér Alois Salák st.

Přípravka

Z důvodů velkého počtu hráčů postavil náš oddíl tentokrát do závěrečného jarního turnaje OP dva týmy přípravky a oběma se dařilo také na jedničku – áčko skončilo o bod na 3. místě a béčko dokonce v turnaji zvítězilo! V celkové tabulce středočeského oblastního přeboru skončila přípravka Sparty na výborném 2. místě.

Sestava a branky přípravky K. Hory A: T. Flachs (br - 1) - Men 20, Krátký 11, Horák 4, Mommers 3, Gregor a Šimůnková. Trenér Václav Horák. Sestava a branky přípravky K. Hory B: E. Tourvieille 23, Jeníček 11, Ginter 10, M. Horáková 4, J. Flachs 3 a Šnajdrová. Trenér Josef Salák.

PETR VOBOŘIL