Naposledy jste v 18. kole vyhráli doma s Hellasem Brno vysoko 9:3. Jak utkání hodnotíte?
Bylo to očekávané vítězství. Loni jsme je porazili jedenáct pět. Letos jsme na ně vlétli stejně jako vloni. Minule jsme v osmé minutě vedli šest nula a letos snad v šesté minutě čtyři nula. Asi na ně opravdu umíme. Navíc máme formu stále z brněnského turnaje. Doufám, že nám vydrží.

V tabulce jste pátí a to máte k dobru ještě dohrávku v Jistebníku, takže asi budete chtít pozici udržet, na čtvrté místo se už těžko dotáhnete.
Přesně, my chceme zůstat pátí a pak se uvidí, co dál. V play-off se může stát cokoliv, že třeba šestý porazí třetího a my se pak v případě potupu můžeme posunout o místo výše. V semifinále bychom pak měli výhodu domácího prostředí.

Zřejmě narazíte na Vysoké Mýto…
Tam už je pak jedno, kdo to je, ale budeme chtít postoupit.

Co je klíčem vašeho úspěchu? Vždyť naposledy jste prohráli v soutěži ve 13. kole.
Máme útočný tým a dobré hráče směrem dopředu. Navíc máme hodně široký kádr. Když se jeden zraní nebo je vykartovaný, tak za něj hned naskočí druhý. Tyhle handicapy nemáme.

Tento týden jedete ve středu do Jistebníku a v pátek do posledního Šumperka. Co od utkání očekáváte? Budou to povinné výhry?
Povinné asi ne, protože Šumperk hraje o záchranu a Jistebníku bojuje z deváté pozice o play-off. Vloni jsme vyhráli v Jistebníku, takže budeme chtít na tento výkon navázat. Každopádně bych byl spokojen se čtyřmi body.

Budete pro tyto utkání někoho postrádat?
Kvůli pracovním povinnostem nám bude chybět v obou zápasech jen Tomáš Fitzel. Jinak pojedeme v nejsilnější sestavě.