Votice B – Bílé Podolí 2:3 (1:2)

Jako první se v zápase ujali vedení podolské Kobylky. Ve 32. minutě kopal rohový kop Mužátko a osamocený Semínko na zadní tyči otevřel hlavou skóre – 0:1. Votice vyrovnaly ve 43. minutě také po rohovém kopu, ale ještě do přestávky hosté znovu vedli: Švadlenka šel do tvrdého souboje s brankářem, míč propadl a podolský útočník ho dorazil do sítě. Jenže po přestávce domácí znovu srovnali po trestném kopu. Tři body nakonec vystřelil hostům v 69. minutě po nepřímém kopu ve velkém vápně Bareš.

Trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb si po utkání pořádně oddychl: „Konečně jsme udělali tři důležité body z venku, protože jsme minule doma ztratili skoro vyhraný zápas. Myslím, že sobotní vítězství je velkým krokem k naší záchraně."

„V zápase byli domácí fotbalovější, ale my jsme se jim dokázali vyrovnat bojovností a ještě navíc jsme potrestali chyby soupeře," dodal k zápasu Šváb.

Branky B. Podolí: 32. Semínko, 45. Švadlenka, 69. Bareš. Bílé Podolí: Beran – L. Toman, Bareš, Semínko, Mužátko – Jos. Fejfar, Zelený, Trpišovský (88. L. Štoček), Spáčil (75. Jelínek) – Švadlenka, Šálený. Trenér Bohuslav Šváb.