Dobrovice – Kutná Hora 0:2 (0:1)

Po krásné kolmici Macha si naběhl mezi beky Auer a svůj samostatný únik proměnil ve 26. minutě v první branku. Tak vypadala první branka zápasu. Kutná Hora začala parádně. Tu druhou přidali Kutnohorští v 55. minutě po dlouhém balonu za beky, kde se prosadil rychlostí Hanousek a skóroval. Ten samý hráč „zazdil“ ještě tutovku po vybídnutí Vančurou.

Trenér hostů Radim Truksa byl nadšený: „Musím říct, že jsem maximálně spokojený jak s výsledkem, tak i s předvedenou hrou, protože jsme zápas výborně odbránili. Soupeře jsme pustili jen do dvou náznaků šancí. Sami jsme si vytvořili tři stoprocentní, z nichž jsme dokázali dát dvě branky.“

Kutnohoráci naprosto vymazali Gábu, to bylo klíčové. „Utkání bylo hodné bojovné a plné soubojů, jelikož hřiště bylo extrémně malé. Na soupeře jsme se dobře připravili, protože jsme věděli, že mají v kádru Gábu, který tuto soutěž jasně převyšuje. Na starost ho dostal Milan Černohlávek a zvládl to na jedničku. Ze hry ho absolutně vymazal. Druhého hráče, kterého bych chtěl vyzdvihnout, je Milan Tomíšek. Za prvé řídil obranu a za druhé spousty centrů odvrátil,“ chválil Truksa.

Branky: 26. Auer, 55. Hanousek. Kutná Hora: Šimon – Skokan, M. Tomíšek, Růžička, Filipec – Vančura, Mach (67. Frejlach), Černohlávek, Auer (80. Kozel) – Schwarz, Hanousek (85. Vodička). Trenér Radim Truksa.