A jeho přínos pro tým byl patrný. Ambiciózní celek nedostal ani jeden gól a porazil na svém trávníku Chotusice jasně 6:0. To je i výborná vizitka obrany, kterou Řepka dirigoval. „Odehrál hodně dobré utkání, úplně v klidu,“ chválil exligového stopera hrající sportovní manažer klubu Jiří Kubík, který nastoupil po Řepkově boku. „Na to, kolik mu je, tak je radost se dívat. Smekám před ním klobouk. Jeho zkušenosti jsou obrovské,“ přidal Kubík.

Speciální přivítání zkušeného borce nebylo na pořadu dne. „Nic takového. Tomáš vlastně nehrál celý podzim, takže ho kabina brala úplně normálně,“ podotkl manažer Červených Janovic.

Vedle Řepky nastoupil i hrající trenér Martin Jiránek. Bývalí ligoví fotbalisté jsou tahákem pro lidi. „Přišlo asi sedmdesát platících. Na to, jaké bylo počasí, to docela jde,“ pochvaloval si Kubík.

Radost z přítomnosti Tomáše Řepky mají i jeho další spoluhráči. „Jsem moc rád, že Tomáš zůstal,“ mluvil asi za všechny v týmu záložník Tomáš Dudla. „O jeho fotbalových kvalitách se asi nemusíme bavit. Ale jeho přítomnost je pro nás důležitá nejen na hřišti, ale i v kabině. S ním jsme o dost silnější,“ přidal Dudla.

Tomáš Řepka, který si navlékl pochopitelně dres s číslem 2, vydržel na hřišti do osmašedesáté minuty, pak vystřídal. Mohl tak v klidu dokoukat pohodové vítězství Červených Janovic.

Možná nechybělo mnoho a Řepka mohl hrát na úplně jiném hřišti. Už byl domluvený v Lovčicích, dokonce se fotil s lovčickým dresem. Nakonec ale bylo všechno jinak a nadále pokračuje v týmu hrajícím okresní přebor na Kutnohorsku.


Načítám tabulku ...